Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy hereviszerem van?

Lehet hogy hereviszerem van?

Figyelt kérdés
Szerintem hereviszerem van. A heréim nem fájnak csak mostanába mintha kicsit kisebb lett volna a bal herém mint régebben csak kicsivel kett kisebb. Utánn olvastam és a hereviszert dobta ki. Annak is utánna olvastam es azt irjak hogy csokken a gyermeknemzés képesség. Még nem akaraok gyereket csak ugye majd de a szüleimnek nem merek szolni hogy menyunk el orvoshoz szerintetek ez hereviszer és ha igen akkor hogy mondjam el szuleimnek?

2023. szept. 5. 22:34
 1/4 A kérdező kommentje:
De néha meg olyan a mérete mint régen
2023. szept. 5. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet megtippelni. én dokihoz mentem egyszer fitymaszűkülettel, és ő ránézésre is látta hogy ez is van, kézbe fogta a zacsit és köhögnöm kellett, azután közölte. nem mertem megműttetni mai napig pedig régóta fennáll, de elvileg tényleg érdemesebb kezeltetni
2023. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Herevisszér, mostanában, lett, utánaolvastam, akarok, menjünk el.

"Noha ritkán hallani róla, a betegség meglehetősen gyakori, s leginkább kamaszkorban, illetve fiatal felnőttkorban alakul ki."

[link]

A szüleidnek ezzel a nótával mondd el:

https://www.youtube.com/watch?v=OrrtIm4UP7c

2023. szept. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig mindenkepp szolj a szuleidnek, de ha elmultal 14 akkor egyedul is elmehetsz az urologiara, telefonon kerj idopontot.
2023. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!