Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, hogy nyáron a...

Mit csináljak, hogy nyáron a hátizsák alatt ne izzadjon meg a hátam?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordj nyáron hátizsákot, ha ez zavar. Mást nem tudsz, mindenkinek megizzad, ez ilyen.
2023. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem olyan táskám van, aminek a háti részén van egy keskeny laptoptartó rész, oda szoktam berakni vékony jégakkut,az egész jó,persze csak nyáron opció.
2023. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kend be a hátad izzadásgátló stiftel.
2023. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan hátizsákot, aminek a hátlapja a gerinc két oldalán ki van párnázva vastagabban, ezért csak abban a két csíkban érintkezik a háttal, így csak az a két csík izzad, nem az egész.
2023. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tegyél jégbehűtött ásványvizes kis palackot a hátizsákba
2023. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a hátizsák azon részére varrni kell egy vastag anyagot ami felszívja az izzadságot.
2023. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha a kezedben viszed a táskádat. Én is próbáltam mindenféle izzadásmentes pólót, dezodort de ebben a melegben bizony kiizzadok. Ha csak nem túrázol minden nap, hanem pl. munkába jársz, akkor tudod a kezedben is vinni.
2023. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!