Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul léptem rá a lépcsőre,...

Rosszul léptem rá a lépcsőre, elvesztettem az egyensúlyom, a hátizsák hátrahúzott, és nagyon hátrahajlott a hátam reggel. Azóta fáj menni, ülni, mindent. Nem tudom volt e már vkinek hasonló tapasztalata, ez jobb lesz majd, ugye?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lett komolyabb baj, hamarosan jobb lesz, valószínűleg csak meghúztad. Ha nem lesz jobb pár nap múlva, akkor menj el orvoshoz, addig is pihenj amennyit tudsz
2023. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyitöl semmi bajod sem lehet, a hátad nem tud "túlságosan" hátrahajlani, föleg nem egy hátizsák súlyától.
2023. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, egy eppen rettenetesen viselkedo nagyon izgatott 35 kg-s kutya is a tortenet szereploje volt meg. A derekam faj, derekbol hajlottam hatra v hogy mondjam, hulyen fogalmaztam az elobb.
2023. ápr. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!