Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy ismerősöm aki 26 éves...

Van egy ismerősöm aki 26 éves csak most kezdett nemi életet élni, de olyan problémája van, hogy ha szeretkezesre lerül a sor áll neki, de ha már beteszi lelankad. Ez betegség? Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak szorong az "ismerősöd" mivel még nincs tapasztalata.nem betegség,ha egyébként van merevedése,néhány alkalom után szerintem ráérez az izére és megoldódik a probléma.
2009. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Lehet, fél attól, hogy gyakorlatlanságából eredően korai magömlése lesz. Ilyenkor vagy tényleg az lesz vagy annyira bestresszel, hogy semmi sem megy.

Ha a partnere tud a tapasztalatlanságáról, akkor szerintem vegye át kicsit az irányítást és elégítse ki az ismerősödet először, hogy le tudjon nyugodni. Aztán lehet cserélni, de a koituszt hagyjátok, előbb legyen csak petting.

2009. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

[OFF]

Ez biztos ide valo: Fogyókúrák > Egyéb kérdések ?

(Tigi)

2009. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi, tudom nem ide tartozo tema, de ide sikerult mivel hogy Uj vagyok itt!
2009. jan. 1. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan neki. Nem tudja még, hogyha a gerely már benn van a cuccban még jobb neki. Gyakoroljon, menni fog. Egyszer eltalálja a ritmust, aztán akkor...
2009. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy meleg, csak nem ismeri fel, vagy nem meri bevallani önmagának sem
2009. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Remélem nem is ismer ilyen melegséget fel magán, mert ne ne jaj ne, egyébként ÚTÁLOM A B...kat!!! http://www.youtube.com/watch?v=QXV84A39omw
2009. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom miért lenne meleg? :D

Normálisan válaszoljatok már :D !


a probléma nagyon nagy valósznüséggel pszichés eredetű. Ha amugy feláll neki és reggelente van merevedése akkor elváltozásrol nem lehet beszélni, a probléma nem szövettani. Lelki teher esetén forul elő az iylen, izgulás, aggódás, bizonytani akarás állhat a dolog mögött. Nem kell vele orvoshoz forulni, egyszerűen csak nyugodjon meg a barátod, iylen előfordul, semmiképp nem kudarcként kell megélni, mindenkivel van ilyen (kivétel nélkül szerintem). Ha szexel akkor csak arra gondoljon ne másra mert akkor tuti nem áll fel a dákó. A sex az érzelmekről szól, ha még nem "mestere" a dolognak a haverod akkor, kcisit koncentrálni kell. Barátnője sokat segithet megértéssel, esetleg egyéb izgatási modszerekkel. Par alaklom és sikeres lesz az aktus utána az önbizalom mindent megold, csak nem szabad letörni. Sok sikert a barátodnak.

2009. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi ez az utolso válasz fontos volt számomra, De valamit fêlre nyomtam.... Neharagudj!!!!!!! Szerintem sem meleg a srác, csak nagyon érzékeny...
2009. jan. 3. 02:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az én párom járna így, akkor én raknám be és fognám, és folyamatosan disznóságokat suttognék a fülébe. Ez pszichés eredetű és együtt kell megoldani a nővel.
2009. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!