Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez? Megálltam a...

Mitől van ez? Megálltam a fejlődésbe

Figyelt kérdés
kb. 1 éve verem akkor 12 éves voltam és akkor kezdtem el szőrösödni és azóta szinte megálltam a fejlődésbe nem nő a péniszem és elég lassan erősödik rajtam a szőr mit tehetek ellene? lehet azért mert gyakran verem ?
2010. okt. 17. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló?
2010. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
182 cm és 72kg
2010. okt. 17. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:

13 évesen teljesen normális, 14év végén fogod igazán észrevenni hogy erősödik a szőrzet

16f

2010. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lol


én 16 évesen vagyok 176 cm magas xD

2010. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol álltál meg a fejlődésben már ha 182 cm vagy 13 évesen?Soknak se szőre,se semmilye nincs és alíg 161 cm.Ha ilyen magas vagy akkor nincs miért aggódni?Odalennt fejlődsz rendesen nem de?A te korodban még nincs annyi szőr sok srácnak,valakinek csak 15-17 évesen erősődik meg a szőrzete,valakinek meg eleve nem erős.
2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak ott álltam meg hogy nem szőrösödök továb vagyis nagyon lassan meg ott hogy nem növöget a péniszem
2010. okt. 27. 21:30
 7/11 anonim válasza:
Én is mióta nyugdíjas lettem, megálltam, sőt visszamaradtam a fejlődésben.
2010. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó akkor mennyire is vagy szőrős?És mekkora a péniszed,hogy kicsinyled?


-Mert igen van olyan aki magasabb a te korodban,hogy akár a felnőttkori méreteit is elérheti.


Nem baj ha nem vagy túl szőrős odalennt,mert legalább nem kell ritkítani,a túl sok szőr sem annyira jó.

2010. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindössze 13 éves vagy,szóval szerintem egyik dolog miatt sem kell félned,még tök fiatal vagy,bőven fejlődsz még,szerintem csak te látod igazából úgy hogy kicsi.
2010. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem van egy ismerősöm aki 26évesen úgy néz ki mint egy 16éves.Miután elérte a 16éves kort attól kezdve nem fejlődött,változott semmit.Én iet még sosem láttam de még hallani sem hallottam sehol hogy ien van.Szerintem már fejlődni nem is fog,csak öregedni.Kíváncsi lennék rá hogy ez mitől van hogy valaki ennyire leáll a fejlődésben?

Te meg csak 12éves vagy mit akarsz? :-)Majd ha tíz év múlva sem változol semmit akkor van szerintem probléma...

2011. szept. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!