Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz fordulhatok ezzel...

Urológushoz fordulhatok ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy másfél éve nincs merevedésem. Ebben tudna nekem segíteni az urológus, vagy másik szakterület foglalkozik ezzel?

23 éves vagyok



2023. szept. 15. 22:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Leginkább andrológus foglalkozik ezzel, de ha nincs ahol élsz ilyen szakorvos akkor menj urologiara.
2023. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jó lesz
2023. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első körben urológiára mehetsz ezzel, ha andrológia nincs, max ha ő ebben nem kompetens, akkor beutal máshova.
2023. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 16. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is volt ilyen bajom! De,aztán rendeltem a neten EROGEN X GÉLT!Naponta kétszer bekenem vele a peniszem,azóta szinte egész nap kőkemény! Még a reggeli merevedesem is visszatért,pedig már 67 éves vagyok!Csaknem minden nap kívánom a maszturbalast!!! Tele vagyok mindig friss spermaval!!!Azt javaslom,hogy rendeld meg te is! Nem fogsz csalódni benne! Még a peniszemet is megnovelte!3 centivel hosszabb és 1,5 centivel vastagabb lett!Úgyhogy most 18×4,5 centis lett előtte még 15×3 centis volt!
2023. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szexualterapeuta segít. De olyat keress,aki merevedési zavarra specializálódott
nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!