Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek az érzékeny herékkel?

Mit tehetek az érzékeny herékkel?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdődött,hogy megdagadt a bal herém és nagyon fájt, több hónap orvoshoz járás után ondómintából kimutattak Streptococcus mitis baktériumot,de minden volt ultrahang stb és csak ez az egy kézzel fogható dolog volt,kaptam rá Savulin 500mg antibiotikumot ami kicsit segített,de egyszerűen még mindig rossz.3 hónapja nyomtam le ezt az antibiotikum kúrát most írattam fel még egy adagot. Természetesen az első kúra után az ondóvizsgálat negatív volt és mégsem múlik el. Érzem,hogy kicsit nagyobbak a herék meg érzékenyek.. főleg ha merev a pénisz "izgalomba jön" ejakuláció közben is kellemetlen. Valakinek van tanácsa,tapasztalata ? Már nagyon el vagyok keseredve,hogy 30 évesen ezzel szenvedek és a város összes orvosa látta már és semmi megoldás.. ( valószínűleg egy benzinkút wc-ben szedtem össze a bacit )
2023. szept. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a baktériumok gyakran megtelepednek a prosztatában, ahonnan aztán igencsak nehéz őket kiirtani.
2023. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a tünetek alapján prosztatagyulladásnak tűnik. Abból pedig sajnos igen nehéz kigyógyulni. Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, ahol hasonló sorstársakkal lehet tapasztalatokat cserélni: [link]
2023. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. szept. 17. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megnyitni a linket
2023. szept. 17. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor Google-ba írd be: index krónikus prosztatagyulladás fórum
2023. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!