Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha korpás vagyok?

Mit csináljak ha korpás vagyok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
borgyogyasz
2023. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó sampont.
2023. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szárítsd meg rendesen hajmosás után a hajad, és korpa elleni sampont használj
2023. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen samponnal mosom a halyam 2 naponta, és nem korpás.


[link]

2023. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azert tanacsoltam a borgyogyaszatot, mert lehet - mint nekem - seborrheic dermatitis-ed van. Azt meg nem lehet sima korpasodas elleni samponnal csinalni, ahhoz gyogyszereszeti anyag kell ami receptes. De az ilyen viszketni szokott elegge. Meg arcon is kijon. De kinek hogy.


Nem eleg nizoralt venni, vagyis kell nizoralban levo ketoconazole bizonyos V/V%-a meg egy detergens sulfuratum V/V%-a kell. Ennyit tudok. Hogy milyen aranyban az nem mindegy. De enekem ez van evek ota, nincs korpa, nincs viszketes.

2023. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2023. szept. 17. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszerûen a Dm boltban megkérdezed az eladòt, hogy tud e segiteni neked?! Aztàn elmondod neki a problémádat.
2023. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon vagy "dandruff" jelzésűn samponok jó választás szerintem. Ami fontos, hogy hagyd rajta hosszabb ideig és körömmel lazítsd fel a fejbőrt. Néha én egy fésűt szoktam használni, mert azzal garantáltan át tudod dörzsölni a samponos habot a fejbőrön mindenhol fürdés közben. Száradás után is fonton jól átfésülni, hogy minden darabka lehulljon és ne legyen ciki. Idővel el fog tűnni teljesen.
2023. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
head&shoulders hulyeseg?
2023. szept. 18. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!