Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a panaszaim oka?

Mi lehet a panaszaim oka?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok fiatal férfi vagyok. Kb. 3 -4 éve nagyon nehezen vizelek. Sokszor erőlködnöm kell. Olyankor majdnem véres színű a péniszem. Naponta 2X cserélek alsóneműt, mert van olyan mikor vizelés után, is az alsóneműbe bele cseppen mintha be vizeltem volna. Mi lehet ennek az oka?


Elnézést hogy a pénisz méretet is megemlítem

de nem normális, amit szintén nem értem miért a merev péniszem 12-13 cm hosszúságú és 4,5 cm vastagu. ..lehet ez lehet az oka ennek a vizelési panasznak?


Alapbetegségeim: 8 éve hypertonia

T.m:176cm, T.s: 82kg

Naponta szedett, Gyógyszereim:

Reggel:1 tbl. Bisoprolol 5mg

Reggel:1 tbl Vidotin komb 4/1,25mg

Este:1 tbl Vidonorm 4/5mg


2023. szept. 23. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Urulógusnál mikor jártál?
2023. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még eddig nem voltam
2023. szept. 23. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen el kellene menned! Évek óta van probléma, és eddig halogattad?! Nem kellemes vizsgálat, de remélhetőleg gyorsan javulni fog utána, ha megvan a gyógymód rá.
2023. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem dohányzol?
2023. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# nem! Csak napi 1 kávét iszom.
2023. szept. 23. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15 éves kortól vagy hipertóniás, akkor lehet hogy az mondjuk vese eredetű, és az is lehet, hogy van hozzá valami húgyuti szűkületed. Mondjuk anélkül is lehetne.

Urológiára nem kell beutaló, elég ha időpontot kérsz.

Tudnak neked ultrahangot csinálni, meg urodinámiás vizsgálatot. Ne szenvedtesd magad, menj el!

2023. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!