Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek adhatom ki a lelki...

Kinek adhatom ki a lelki panaszaim, aki segíthet nekem valami vígaszt adni?

Figyelt kérdés
Igencsak mélyponton vagyok lelkileg, párszor már egy rövid pillanatra a sírás is elfogott férfi létemre. Üres az életem, nem tudom mit tudnék tenni. Hol/kinél tudnám kiadni magamból? Pszichológushoz nem szeretnék járni, eléggé laikus vagyok.

2018. aug. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2018. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, nem is fogom tudni megoldani a problémád, de jó hallgatóság tudok lenni. Ha gondolod írj nyugodtan. :) Plusz még a lelkisegélyszolgálatot tudom ajánlani, nem akartam ártani magamnak, csak egyszerűen muszály volt beszélnem valakivel akkoriban hívtam őket (ingyenes szám) és egy nagyon kedves hölggyel beszéltem majdnem kettő órán keresztül.
2018. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy papnak... Van olyan jó mint egy pszichológus és ingyen van. Amit a 2-es ajánlott, az is jó.
2018. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én se vagyok a lrgjobb pszichológus jelölt, de szívesen meghallgatok bárkit és beszélgetek bárkivel.

És talán még egy kis segítséget is tudok addni.


Nyugottan írj ha szeretnél beszélgetni. :)

2018. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan! :)
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ne add ki senkinek, előbb olvasd el:


[link]

2018. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!