Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Van olyan hogy egy férfi "magtalan"?

Az én párom azt állítja, hogy ő az idegi alapon. De védekezés nélkül szeretkezünk és most nem jött meg és ő gyanusítgat, hogy tőle nem lehet!De elélvez! Csak nem tudom, hogy mit jelent az, hogy magtalan?Ez megváltozhat?

2008. jan. 7. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
Az hogy valaki tudja,hogy "magtalan",steril,ahhoz ki kell vizsga´ltatnia magát.Ezt a párod megtette???Vagy ugyan honnét gondolja???Attól,hogy valaki steril,tud e´lvezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2008. jan. 7. 11:09 Privát üzenet
Szia szerintem nincs olyan vannak férfiak akik nemző képtelenek nem elég erős a spermium a sexnél de beültetésel a sajátjukat is meg lehet oldani nekem a barátnőmnek a férje ilyen most 2iker kislányuk van és szedhet fogamzásgátlót is de mint a nőknél vannak még csodák vidd el magadal dokihoz hátha meggyözi én drukolok

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2008. jan. 7. 11:09 Privát üzenet
Az, hogy magtalan, azt jelenti, hogy valami problémája van a termékenyítőképességével (hogy mi, azt orvosi vizsgálat után lehet tudni), és nem lehet gyereke. De mindenképpen vedd rá az orvosi vizsgálatra, ha másképp nem hisz neked, mert sajnos a hasonló "beidegződések" sokat ártanak a kapcsolatnak! Te pedig csinálj tesztet az elmaradt mensid után, mert még attól, hogy nem jött meg, nem 100%, hogy terhes is vagy!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2008. jan. 7. 11:11 Privát üzenet

Nos,az azt jelenti,h a spermái nem életképesek.De erről van papírja is?Az h ő mit mond az egy dolog.

A kedvesem 5 évig élt együtt a volt nejével,szerettek volna gyereket,de nem sikerült.Soha nem védekeztek a megszakításnál komolyabb módon.utána egy két gyermekes anyával volt.Vele is csak megszakítással védekeztek.Nem estek teherbe.Így úgy gondolta,h terméketlen.

Én fogamzásgátlót szedtem,és én pedig babás lettem,tőle.

Ha nincs papírja arról a kedvesednek,h terméketlen,és tovább gyanusítgat,akkor ragadd karon cipeld el egy dokihoz,és vizsgáltasd meg.Mondd meg neki,ha ő nem hiszi el,h ővé a gyerek,akkor hozzan arról orvosi papírt,h nem lehet neki!Különben is,egy idő után beindulhat az egészséges spemiumok termelődése is.A gyakori nemi élet sokat szokott segíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2008. jan. 7. 11:13 Privát üzenet

Mi az hogy idegi alapon?? Ez nekem kicsit sántít. Egy bizti: ha te nem tekintettél félre, nincs miért idegeskedned. Mert ha neked csak ő volt, akkor akár mit mond is, a baba tőle van. Ha más nem, születés után a genetikai vizsgálat bebizonyítja neki.

Egy nőn kívül még nem hallottam senkiről, aki pasi nélkül lett babás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2008. jan. 8. 15:45 Privát üzenet

Szerintem beszélgess el vele komolyan, kérdezd meg hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatot veled, mert ez a bizalmatlanság nagyon nem jó alap egy családépítésre. Legfeljebb a boldogtalanságra.

Mindenki követhet el hibákat, tehát fontos hogy ne hibáztasd a bizalmatlanságáért, hanem irányítsd rá a figyelmét a tényre: éppen most ásta alá a kapcsolatotokat. Döntse el, hogy rendbe akarja-e hozni, mindig lehet bocsánatot kérni. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2008. szept. 5. 18:38 Privát üzenet

Az, hogy 'magtalan', a férfinál azt jelenti, hogy a spermája nem alkalmas a megtermékenyítésre. Van erről papírja? Ha nincs, vidd el orvoshoz, ahol egy egyszerű, fájdalommentes vizsgálattal azonnal megtudjátok, mi a helyzet.

Idegi alapon pedig nem lehet magtalan.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2008. szept. 6. 11:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfi kaphat el nőtől hüvelykgombát?
FIGYELEM! MINDEN FÉRFI VÁLASZÁT VÁROM! Nektek is ilyen a péniszetek felülete?
Hol (milyen orvosnál) lehet kivizsgáltatni, hogy egy férfi képes e gyereket nemzeni? El lehet végeztetni ezt a vizsgálatot minden komolyabb indok nélkül is, vagy csak ha ha már...
Meddig élhet egy 55 éves férfi akinek Erős túlsúlya van és pacemakere van? És emellett nem vigyázz nagyon magára, és állandoan ordibál idegeskedik.
Férfi intimtorna gyakorlatokat tudtok?
Miért van az, hogy 4-5 óra szeretkezés után fáj a férfi hímvessző/tojása?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!