Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan hogy egy férfi...

Van olyan hogy egy férfi "magtalan"?

Figyelt kérdés
Az én párom azt állítja, hogy ő az idegi alapon. De védekezés nélkül szeretkezünk és most nem jött meg és ő gyanusítgat, hogy tőle nem lehet!De elélvez! Csak nem tudom, hogy mit jelent az, hogy magtalan?Ez megváltozhat?
2008. jan. 7. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki tudja,hogy "magtalan",steril,ahhoz ki kell vizsga´ltatnia magát.Ezt a párod megtette???Vagy ugyan honnét gondolja???Attól,hogy valaki steril,tud e´lvezni.
2008. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Szia szerintem nincs olyan vannak férfiak akik nemző képtelenek nem elég erős a spermium a sexnél de beültetésel a sajátjukat is meg lehet oldani nekem a barátnőmnek a férje ilyen most 2iker kislányuk van és szedhet fogamzásgátlót is de mint a nőknél vannak még csodák vidd el magadal dokihoz hátha meggyözi én drukolok
2008. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy magtalan, azt jelenti, hogy valami problémája van a termékenyítőképességével (hogy mi, azt orvosi vizsgálat után lehet tudni), és nem lehet gyereke. De mindenképpen vedd rá az orvosi vizsgálatra, ha másképp nem hisz neked, mert sajnos a hasonló "beidegződések" sokat ártanak a kapcsolatnak! Te pedig csinálj tesztet az elmaradt mensid után, mert még attól, hogy nem jött meg, nem 100%, hogy terhes is vagy!
2008. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos,az azt jelenti,h a spermái nem életképesek.De erről van papírja is?Az h ő mit mond az egy dolog.

A kedvesem 5 évig élt együtt a volt nejével,szerettek volna gyereket,de nem sikerült.Soha nem védekeztek a megszakításnál komolyabb módon.utána egy két gyermekes anyával volt.Vele is csak megszakítással védekeztek.Nem estek teherbe.Így úgy gondolta,h terméketlen.

Én fogamzásgátlót szedtem,és én pedig babás lettem,tőle.

Ha nincs papírja arról a kedvesednek,h terméketlen,és tovább gyanusítgat,akkor ragadd karon cipeld el egy dokihoz,és vizsgáltasd meg.Mondd meg neki,ha ő nem hiszi el,h ővé a gyerek,akkor hozzan arról orvosi papírt,h nem lehet neki!Különben is,egy idő után beindulhat az egészséges spemiumok termelődése is.A gyakori nemi élet sokat szokott segíteni.

2008. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy idegi alapon?? Ez nekem kicsit sántít. Egy bizti: ha te nem tekintettél félre, nincs miért idegeskedned. Mert ha neked csak ő volt, akkor akár mit mond is, a baba tőle van. Ha más nem, születés után a genetikai vizsgálat bebizonyítja neki.


Egy nőn kívül még nem hallottam senkiről, aki pasi nélkül lett babás.

2008. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgess el vele komolyan, kérdezd meg hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatot veled, mert ez a bizalmatlanság nagyon nem jó alap egy családépítésre. Legfeljebb a boldogtalanságra.


Mindenki követhet el hibákat, tehát fontos hogy ne hibáztasd a bizalmatlanságáért, hanem irányítsd rá a figyelmét a tényre: éppen most ásta alá a kapcsolatotokat. Döntse el, hogy rendbe akarja-e hozni, mindig lehet bocsánatot kérni. :)

2008. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy 'magtalan', a férfinál azt jelenti, hogy a spermája nem alkalmas a megtermékenyítésre. Van erről papírja? Ha nincs, vidd el orvoshoz, ahol egy egyszerű, fájdalommentes vizsgálattal azonnal megtudjátok, mi a helyzet.


Idegi alapon pedig nem lehet magtalan.

2008. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!