Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszkori iskolai vizsgálaton...

Kamaszkori iskolai vizsgálaton megnézik a fütyköst, illetve rákérdeznek, hogy szoktam-e hokizni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

Pár helyen van ilyen vizsgálat,de ez 6. osztályban szokott lenni,és előre általában a diákok is tudnak a vizsgálatról,de olyan tényleg nincs hogy kötelező vizsgálat,csak nem közlik a diákokkal,mert akkor kihagynák páran.De ha nagyon rossz érzéseket vállt ki belőled,akkor nem kell engedni,persze próbálnak ilyenkor győzködni,hogy enged,meg fére magyarázni,de ha nem akarja valaki hát nem kell engedni.KÉrdezd meg a feletted járokat,hogy volt e ilyen vizsgálat,normális esetben erről a szülőknek is tudniuk kellene.


A vizsgálat sok féle képp zajlódhat:

-a legtöbb helyen tényleg van paraván és egyesével kell alsógytyában bemenni ott azt vagy leveszed,vagy csak le kell húzni,majd mondják,vagy saját magadnak húzod hátra a fitymád és emeled meg a golyóidat,vagy maga az orvos csinálja és van hogy a húgycső nyilásod is megnézi v. megkéri hogy a feneked is húzd szét,hogy megnézze nincs aranyered,de ez a kettő utolsó nagyon ritka esetben van,általában ehhez külön urológust szoktak hívni.

-van hogy nincs külön paraván,szóval olyankor az ember cikibe van mert a többi egészségügyi személyzet mindent lát

-van hogy az asztalra fel kell feküdni meztelenül,mert előtte a gatyát le kell húzni és ott vizsgál a doki,és esetleg más osztálytárs is bennt van és mindent lát,(az egyik haverommal ez történt,szóval undorodik minden orvostól azóta is)

-van hogy a sima körzeti orvos annyit kér vedd elő és nem is vizsgál semmit sem.


A módszer sokféle,de aki nem akarja az élhet ezzel,én éltem vele,nem lett gond,kicsit jó párunkra csúnyán nézet a doki,de hát nálunk ez a többek előtt vizsgálok módszer volt és a végén nekünk adtak igzat.


De kérdezd meg a többieket,a feletted lévőket,de csak olyat akiről tudod nem kamuzik,mert szeretnek ezzel szívatni.


Na tudsz valami konkrétumot hogy mikor lesz a vizsgálat?Vagy honnan jött hogy lesz ilyen?

2010. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát a fütyköst nem kell, viszont szokták néha kérdezni, hogy sportolsz-e.
2010. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk csak kérdezgettek a fejldőssel kapcsolatban,szőr van,nem fáj ha hátra húzom a bőrt,mást nem is.Ha nézni akarták volna gondba lettem volna,aszem kisétáltam volna,én vízelni sem tudok ha úgy érzem néz valaki,ha baj van az más,akkor muszály.
2010. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

Nóri:


Én két általánosban jártam költözés miatt és a városi suliba ott nem volt,a másik suliban,falusi iskoláról van szó,ott 6.-ban volt és nagyon kiakadtak a fiúk,meg hát 2 nappal a vizsgálat előtt tudták meg hogy lesz ilyen,tájékoztatás nukú,azt sem mondták,hogy nem kötlező.

Meg azért gondoljunk bele évekig ide kell még járniuk és elég ciki volt nekik,nagyon fújtak és fújnak még most is.

Hát nekem se tetszett volna a dolog,főleg mi csajok még szégyenlősebbek vagyunk,azért nekem ez már túlzás kicsit.Nálunk nincs is külön vizsgáló,hanem pont az asszisztens elé van rakva az ágy,szóval kb.mindent lát és elég bámulós fajta alapból.Nálunk simán farmerba és polóba kellett bemenni,semmi alsóneműs macera,alap vizsgálatok után meg , ahogy mesélték elő kellett venni,még húzogatni sem kellett,meg herét emelni,szóval nem tudom mi volt az értelme.Hát most már középsulisok vagyunk ott nem volt már semmi,meg már tisztában is vagyunk a jogainkkal,bár tudom sokan ezt nem szeretik hallani.

2010. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

16 éves korig elvileg kötelező, afelett nem kötelező, de elvégezhető


Mi múlt héten voltunk (12. osztály) és nem nézték, annyit kérdeztek, van-e panaszom... nincs... lúdtalpat, gerincferdülést nézett és kész, mehetek

2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%

Olyan hogy kötelező nincs,ez csak duma,majd belinkelek ide egy erről szóló cuccot,ott még most is lehet kérdéseket feltenni és elég pontos választ kapsz rá.

Nálunk sose volt,de az elég hül.ye,balfék aki engedi magát mások előtt,vagy meztlenül vizsgáltatni magát,vagy be áll a sorba és nem mer kiállni magáért.egy száll tökben tudod kiácsorogna.Engem zavarna,szóval tutkó nem hagynám.De szólni szoktak ha van ilyen vizsgálat,meg a hírek is terjednek.

2010. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
14. életévét betöltött tanuló esetében még erre sincs szükség. Aki 14 éves elmúlt az azt tagad meg amit akar.....feltéve ha valaki tájékoztatja a jogairól, hogy ne járjon úgy mint sok középiskolás lány és fiú, akik csak azért mentek bele a számukra megalázó vizsgálatba mert AZT HITTÉK, hogy ez "kötelező".....vagyis nem ismerték a JOGAIKAT.....
2010. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..



Na itt a link,le van írva nem kötlező maga a vizsgálat,le van pontosan írva mi is a kötlező valójában.Csak hát nem tájékoztatják a diákokat mi a helyzet.

Egyébként a dolog eltérő,valahol igen van ilyen vizsgálat,valahol nincs,ha engeded van,ha nem akkor nincs.Beszéljétek meg otthon,meg a többiekkel is.Anyukád is nyilatkozhat ha még kiskorú vagy,hogy nem egyezik bele a vizsgálatba,meg ha nem akarod engedni,azt is megteheted,te magad is dönthetsz.



Gondolkodtál már róla,hogy ha lesz mit csinálsz,hogyan döntesz? Hogyan merült fel ez a vizsgálat?Kitől hallottál róla?

2010. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
hálelúja nálunk nem volt,a tökömhöz egyébként sem lenne sok közük.
2010. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
Elég eltérő ,nálunk nem volt,de jobb is.Simán megvizsgálhatnak ,de ez a vizsgálat kizárt,de ez magánügy,közük semmi.De te is választhatsz,ha ilyen lenne,van döntésed,akaratod.
2010. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!