Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, nektek egy általános...

Fiúk, nektek egy általános orvosi vizsgálaton hátrahúzzák a fitymátokat? A pasimnak igen, évente 1x.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még nem volt ilyenben részem.
2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Meg sem kell mutatni. ????
2011. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
hány éves a pasid?
2011. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

ez nem kötlező vizsgálat,csak nem közlik a fiatalokkal és így aki még nem is akar részt vesz az is rajta.


Nemifejlődés vizsgálata a neve,de ez kamu név,mert az arról szólna,hogy azért nézik meg a korának megfelelő fejlettségű van neki,ami baromság,mert kinek mi köze kinek mekkora van.


Van iskola ahol soha sem fordul elő ilyen vizsgálat.De amit nála csinálnak ott fitymaszükületet néznek.Nem kötelező,ha nem akarja mondja meg nem engedélyezi,minden mást megnézhetnek.De ilyenkor jönni szoktak olyan dumával kötelező,de nem az,csak hül.yitik a fiatalokat,így veszik rá.


Döntse el neki kényelmetelen ,akarja vagy sem.Kérdezd meg!


De egyébként van olyan iskola ahol szintén nem közlik a lányokkal sem,csak ez igen ritka,hogy megnézi,megfogdosa a mellüket az orvos,vagy megmondja hogy mellvizsgálat után feküdjön föl félmeztelenül az ágyra és húzza le a bugyiját,terpeszen be mezteleül és kézzel megnézi a muffját,ez durvább,ez nekem perverz már.


Mondjuk nekem egyik vizsgálat sem jön be,ahol böszme az orvos ott akár a többi diák előtt vizsgálgat,ha van olyan ostoba a diák hogy hagyja.


Szerintem akarata ellenére,(csak beleegyezéssel) senkinek nem kellene az iskola orvosi vizsgálatkor a nemiszervét taperni,meg nézegetni,nem a názába készülnek.

Munkahelyen sem taperja senki tökét az orvos.

2011. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

A mért akkor mi vannal az a gond,hogy mindenkinek joga lenne ahhoz hogy eldöntse hogy ehhez hozzájárul vagy sem.

Azért mert egy embernek semmi baja vele,(bárki vizsgálgathaja,akár mások előtt,bármikor),lehet 5 másiknak meg igen baja van,mindenkinek joga van erről dönteni.Ez nem hallásvizsgálat.

Én akiket ismerek azok közül senkinek sem tetszet a dolog,így amint tiszta volt a kép,nem kötelező,csak toj.nak szólni erről,megmondták bocs de nem.


Legközelebb mit találnak ha nem vigyázunk ki csajoknál rákszűrést,fiúknál meg prosztatvizsgálat következik majd mint sulis vizsgálat.

2011. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
21 éves a barátom, és ezek nem sulis vizsgálatok, hanem háziorvosi. Évente 1x elmegy vizsgálatra és ilyenkor ott is nagyon alaposan megvizsgálják. Őt nem zavarja, mert legalább megbizonyosodik róla minden alkalommal, hogy egészséges. Tulajdonképpen én örülök neki, hogy ilyen alapos orvosa van. Csak szerettem volna megtudni, hogy más fiúknak is így zajlik-e egy teljesen általános vizsgálat.
2011. jún. 26. 11:53
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Eltérő,de felnőttek orvosa esetén nem ez szokott a jellemző lenni,ahogy gyeremekorvosnál sem,ezzel az a baj,neki nincs semmi baja vele,de van akinek ez igen sértő,ahogy a nőknél sem mindegy hogy milyen nőgyógyászhoz megy,ill kivizsgálja,szóval nem engedné egy nő,hogy a körzeti orvosa,vagy munkahelyi orvosa ott kutasson és el akarná döntei mikor megy vizsgálathoz és kihez,úgy ez igaz a férfiakra,fiúkra is.


Magával a vizsgálattal nincs baj,ha abba beleegyezik a beteg is,a beteg akaratából is történik,de ha csak úgy gondol egyet a háziorvos és úgy csinálja akkor az már nem túl jó az sokak számára már igen nem koser.


Nő dokihoz jár?Mert elég fura hogy felnőtt embernél vizsgálgat nemiszervet a körzetiorvos,csak egyszer két ilyen esetről tudok,ill. hallottam eddig.

2011. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Tőlem iskolai vizsgálaton 1x megkérték hogy hátrahúzzam a fitymám (13 éves voltam), bár nem is bántam meg, mert az orvos alapos volt és jó hogy megnézte. Azt mondta, hogy teljesen egészséges és ettől meg is nyugodtam.
2011. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szabó Simon ***** válasza:
100%
Igen, urológiai vizsgálaton megnézi a doki, hogy nincs-e fertőzés a makk tövében.
2011. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Jó ha ilyen alapos az orvos. Bár megfelelő tisztálkodás mellett nem alakulnak ki szerintem komoly dolgok, főleg felnőtteknél. Szerintem inkább gyerek korban van ennek jelentősége. Mondjuk ez valószínű azt is jelenti, hogy a gojszikat is megnézik, az meg külön jó, mert pl a lágyéksérv így hamar felfedezhető, és gyógyítható (műthető).

Az én családomba van olyan akinek a felületes vizsgálatok miatt megközelítőleg 15 évig volt sérve anélkül, hogy tudott volna róla. Abban az a veszélyes ha kizáródik, akár komoly baja is lehet az embernek.


Örülj, hogy ilyen alapos az orvosa.

2011. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!