Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez a péniszemmel?...

Miért van ez a péniszemmel? (Bővebben lent!)

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtek piros pöttyök jelentkezni a makkomon és a fitymám belül hámlik is, kb 1-2 hét alatt elmúlik magától, viszont azt is megfigyeltem, hogy ezek a tünetek azután jelentkeznek, hogy maszturbálok (testápolóval), lehetséges az, hogy a testápoló irritálja?
2023. szept. 28. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen,persze. De miért használsz egyáltalán testápolót? Az bőrre való, nem a fitymára.
2023. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mitől van? Hiszen bárhol máshol a testen nem okoz ilyeneket.
2023. szept. 28. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az valami olyasmi, mint a nyálkahártya. Képzeld, én olvastam hogy az erős paprika vérbőséget okoz. Na, akkor bedörzsölöm, jobb lesz a merevedésem. Persze aznap még dugni sem lehet, mert a partner is ordítani fog. Hiába mosod le, ami felszívódott, az marni fogja, amíg le nem bomlik. Fél napig ordítozva fel-le rohangáltam a lakásban, és megfogadtam, soha többé ilyesmit nem kenek rá. Csak megjegyzem: Az ujjaidat abszolút nem csípi, a nyelvedet egy kicsit, a végbelet már jobban, és hogy hol mar a legjobban, most már tudod.
2023. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Simán! Illetve lehet, hogy gomba, a tünetek alapján. Vegyél canesten krémet!!
2023. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol máshol nem, csak ez nyálkahártya. Szádba se kened, ott is okozna tünetet.
2023. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezt befejezem és inkább nem használok semmit közben :D De nem viszket, meg egyéb tünetem nincs, szóval nem hinném, hogy gomba.
2023. szept. 28. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik testápolóba nem tudom, mit tesznek, de van, amelyik ott kissé maró érzést ad. Nem masztihoz használtam, de gyűrű felhúzását akartam volna megkönnyíteni vele. Azonnal le is mostam. Folyékony szappan például nem mar. Utána úgyis leöblíted.
2023. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha vennél mondjunk sikositót? 🧐
2023. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3


Ezen most felröhögtem. :D


Még annyi baráti tanács, hogy a szemedhez és az orrodhoz sem javasolt nyúlni, miután csilipaprikát fogyasztasz. Alapos kézmosás nélkül főleg semmiképpen, de még utána is csak nagyon óvatosan. Én elég sok csilit eszem mindenhez, és hát megjártam már párszor. :)

2023. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Merjel sikositot venni.
2023. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!