Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatarák csont áttétekkel....

Prosztatarák csont áttétekkel. Vajon meddig élhet még?

Figyelt kérdés
Egy rokonunk napról napra lett egyre rosszabbul, ma kaptuk meg a diagnózist. Elvileg nem fáj semmi neki, kap gyógyszert, de a doki mondta, hogy ez már az az állapot ,amiből nincs vissza. Nem eszik, nem iszik, csak alszik. Vajon meddig maradhat még velünk?
2023. okt. 3. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
1-2 het max
2023. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amaddig a szive bírja .
2023. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem hetei már nincsenek, mesterségesen sem táplálják, csak a fájdalomcsillapító megy neki infúzióban.
2023. okt. 3. 20:40
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Megkérdezed aztán meg megválaszolod magadnak.

" Sajnos szerintem hetei már nincsenek "

2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert így gondolom. Az én kérdésemnél had írjak már azt amit akarok, engedd meg kérlek. Ha érdemben meg nem tudsz válaszolni, akkor mit olvasgatod?
2023. okt. 3. 22:29
 6/18 anonim ***** válasza:
sajnos ahogy írod: nem eszik-nem iszik csak alszik... napjai-pár hete lehet csak... sajnálom.. :( (szerintem)
2023. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ma még nem tudok róla semmit, nem voltak nála. Sajnos a végkifejlet egyértelmű, csak azért tényleg nem mindegy az ember lelkének, hogy holnap, vagy két hét múlva. A kérdés is ezért született, hogy más esetleg hogy volt ezzel hasonló helyzetben.
2023. okt. 4. 07:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként fel sem akartàk venni az osztàlyra mondván, hogy idős is, meg "úgyis meg fog halni". Azért kiharcoltuk, hogy amíg még él, hellyel-közzel szakszerű ellátást kapjon, mert nyilván mi otthon se infúziót nem tudunk bekötni, se fájdalmat nem tudunk csillapítani és basszus azért fizeti az ember a TB-t hogy ellàssàk. Jó, persze ez Magyarország, sokat nem is vártunk a kórháztól, de sajnos ilyen súlyos állapotban lévő beteggel úgy, hogy mindenki dolgozik nem tudtunk volna 0-24-ben szakszerűen foglalkozni. Én csak abban bízom, nem szenved és nem szenved sokáig sem.
2023. okt. 4. 12:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne neki, ha otthon halhatna meg. Én biztosan nem kórházban szeretném tölteni az utolsó napjaimat. Valahogy meg kellene oldanotok. Orvosi asszisztens kimegy ilyen esetben pl. infúziót bekötni. Pláne, ha tudtok neki fizetni valamennyit.
2023. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jó lenne, bár már nincs tudatánàl, csak alszik egész nap. Senki nem tud jelen helyzetben a családból otthon maradni vele, őszintén szólva egy idegent, ha ápoló ha nem ,meg nem szívesen engednénk be felügyelet nélkül a házba. És nem a pénzről van itt szó már sajnos.
2023. okt. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!