Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es kiskorom ota ha a fitymamat lehuzom a makkrol egybol visszamegy, nem marad szabadon a makk. Nincs szukuletem viszont amikor lehuzom akkor elore konyul a makkom.

2023. okt. 13. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Rövid fitymafék
2023. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyes írja. Ha a makkod a féked előre, lefelé billenti, akkor lehet, hogy rövid a féked. Önmagában az, hogy a fityma visszacsúszik még nem lenne gond.
2023. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Evvel a fitymafék problémával minnél hanarabb jelentkezzél be az Urológiára, hogy mielöbb orvosolva legyen a problémád!
2023. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

#3 minek ehhez orvos? Nincs szűkülete azt mondja.


Kérdező majd ha beindul rendesen a szexuális életed, akkor változni fog hidd el. Nálam ugyanez volt.

2023. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A leírás alapján ahogy előttem is írták, valószínűleg rövid a fitymaféked kérdező.


Keress fel urológust. Valószínűleg atvágja majd a fitymaféket, mert később akár szakadás is lehet, az pedig:

1. Nem kellemes,

2. Nem biztos hogy jól forr össze és újra elszakadhat.

2023. okt. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az hogy a fityma elore csuszik az lehet hogy a rovid fitymafek miatt van?
2023. okt. 14. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal igen. Az előre csúszó fityma igencsak megnehezíti egyébként az óvszer rendeltetésszerű felhelyezését is, hiszen azt a csupasz makkra kell rágörgetni, ezért is kéne megoldanod ezt a problémát.
2023. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 pár éve használok már gumit, de nem tudtam, h előírás a csupasz makk. Ez így van leírva a használati utasításba? Na ezt majd csekkolom holnap :D
2023. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se tudtam róla, mindig úgy húzom fel a gumit hogy fedi a makkomat a bőr.
2023. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!