Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Hogyan trimmeltel/bor...

Férfiak! Hogyan trimmeltel/borotváltok odalenn?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hasszőrömet konnyen, géppel le tudom szedni, a problémás a lágyékom, golyóim péniszem és a zacsi és fenék közötti rész. Hogyan szoktátok? Nekem nagyon nem megy, vagy megvágom magam, vagy nem jön le minden.

2023. okt. 21. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfelelő borotvával minden megoldható, még a lógosabb here is simán. A borotválás is megoldható.


Ahogy az arcnál, úgy a test többi részén is az a szabály, hogy a borotvált felület legyen feszes.

2023. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az említett területhez a fenekem és heréim között nem tudom hogy férjek hozzá.. anélkül hogy ne telerednék ki teljesen..
2023. okt. 21. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Felteszem a lábad a kád szélére és szabaddá válik a terület. De egyébként miért kellene leborotválni?
2023. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kádban fekve, a lábamat a hasamra felhúzva tudom leszedni a zacsi meg a fenék között. Persze nagyon óvatosan kell csinálni, meg a másik kezeddel ki kell feszíteni a bőrt, de megoldható.


A fanszőrt meg bővem bekenni borotva habbal, aztán óvatosan lehúzni, hideg vízzel öblíteni. Ha bővebben érdekel írj rám.

2023. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4es írja hasonlóan

Annyi hogy borotválás előtt nullásgéppel letolom a nagyját

2023. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán leborotválom mindenhol.

Zacskót pedig meg kell feszíteni, az alsó részén magára a herére ráfeszíteni, úgy simán le lehet borotválni.

2023. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!