Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14-15 éves fiúk! Ti milyen...

14-15 éves fiúk! Ti milyen gyakran borotválkoztok (arcon)? És milyen egyéb testrészeket borotváltok, és azokat milyen redszerességgel?

Figyelt kérdés

Idősebbek is válaszolhatnak, hogy mikor ők 14-15 évesek voltak hogyan csinálták:)

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. nov. 5. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én arcomat szoktam, meg hónaljat pl ha uszodába megyek vagy strandra, arcot akkor szoktam ha látom hogy kezd nőni vissza a szőr tehát látni fekete "pöttyöket" ez olyan 4-6naponta van
2013. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem:) mennyi idős vagy?
2013. nov. 5. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak az arcomat borotválom,és fiatalon is azt szoktam .

16 éves voltam mikor kezdtem .A többi szőrzetem soha nem zavart,mint a mai fiatalokat .Pedig nem vagyok földhöz ragadt tapló !! 64/F

2013. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Én 13 évesen kezdtem az arcomat,mert már nagyon látszott,eleinte elég volt heti 1,de egyre gyorsabban nőt.

Én a hasam mellkasom is borotváltam 14 évesem,mert bármilyen hihetetlen,már szőrösödött.

2013. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én 2-3 hetente arcon, hetente hónalj. 14/F
2013. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16/F

Hát...én 12 évesen kezdtem, de nem ez a kérdés :D szóval...

Arcon olyan 3-4 naponta teljesen :D

Hónaljon kb 5 naponta. Na meg én még borotválom OTT lent is, de ott hetente csak. Szóval így ja :D

2013. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

már idősebb vagyok,de arcon ebben a korban hetente szoktam,hónajat nyáron,vagy rövidebbre vágtam,fanszőrt nem,férfiatlan,jó beszólásokat lehet kapni férfiaktól,meg ki is röhögnék nyilvános zuhanyzóba,ha ott túl sok akkor elég azt rövidre vágni.


Jó olvasni nem csak ilyen csupaszkák vannak fiatalok körében sem.

2014. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat en nem vagyok csupaszka... arcomat birotvalom,de azt is ket naponta kell, es a hibaljamat szortelenitem de azt csak ritkan. De basszus 15 eves vagyok es mar a mellkasom is szoros... es latszik mar most hogy nagyon szoros leszek,mindenhol tele vagyok apro pici szorszalakkal ,es latszodnak a szortuszoim :/ pedig nem vagyok borotvaparti, nem is birja a borom
2014. márc. 12. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Na kérdező te legalább nem vagy csupaszka,hanem a férfiak táborát fogod erősíteni ha jól látom,igen megértem aki túl szőrős az nem jó érzés,de ott inkább szakember segítése a jobb,de azért amit manapság csinálnak alíg van szőrzetük és csupaszra borotválják magukat mint a kislányok azért az némi túlzás.


Ha valaki piszkálna akkor meg építsd le,a férfiakon azért van némi szőr,lehet azt ollóval kordába tartani,a kisfiúkon meg nincs:-)

2014. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a bíztatást:) jo hogy vannak akik igy gondoljak,es en is igy gondolom:)

Igazabol nem is a szorossegemmel van a bajom,hanem hogy hamar szorosodok

2014. márc. 16. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!