Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípő érzés vizelés közben a...

Csípő érzés vizelés közben a péniszem végébe. Húgyúti fertőzés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mindenhol írják, hogy gyakori vizelési inger rossz közérzet stb. nekem ilyen nincs, csak vizeléskor a pénisz végébe égő érzés. Más is volt így?
2023. okt. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fertőzés, de lehet prosztata probléma vagy húgycső sérülés is, esetleg kő távozás vagy oxalát kristály ürülés is. Nekem volt már úgy fertőzésem, hogy nem voltam rosszul, de fájt, abból vettem észre, hogy valami nincs rendben, nekem az vese gyulladása volt, persze nap végére már lázas voltam.
2023. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha egyéb más tünet nincs, akkor 1 vagy 2 napot várnék. Ha nem javul a helyzet, vagy esetleg megjelenik egyéb más tünet akkor keresnék fel orvost, mivel ez így lehet hogy csak sérülés következménye.


Amennyiben rosszabbodik, sűrű vizelési inger, esetleg hőemelkedés/láz, vagy vesetáji esetleg prosztata fájdalom jelentkezik akkor pedig azonnal orvos.

2023. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebbe az országba sehol sem lehet ilyen problémával azonnal orvoshoz jutni.Már a magán rendeléseken is várakozó lista van.

A sűrgősségiről szakorvoshoz írányítanak.Az oda bejutáshoz meg ídőpontot kell kérni.Majd ott ezt kérdik,hol volt eddig ? A választ mindenki magába mondja .

2023. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz el tud menni, aki valószínűleg nem először hallanak ilyen problémát, és gyógyszert is tud felírni szükség esetén.


A háziorvos be tudja utálni a sürgősségire is.


Magánban is vannak olyan urológusok akiknek nincs időpontos rendszere, hanem érkezési sorrendben szépen ellátja a betegeket. Ebben akár a segítségét is lehet kérni, hogy kit ajánlana.


Ha gyorsítani akarna a rendszeren és urológiára küldi vagy urológushoz (magánban) akkor előtte be tudja utalni laborba vizelet vizsgálatra, és a rendszerben fent lesz majd az eredmény ami alapján az urológus orvos meg tudja mondani hogy mi van. Vagy akár maga a háziorvos is.

2023. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Más is volt így?"

Soha ilyen nem volt senkinek.

2023. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!