Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves srác vagyok, néhány...

19 éves srác vagyok, néhány évvel ezelőtt súlyosan elhízva. Azóta fogytam kb 35 kilót, és most vagyok kb 108-110kg és 173cm. Mostanában nagyon sok elképzelésem van magammal, terveim, miután sikerült egészen lefogynom. Megosztanád velem véleményed?

Figyelt kérdés

Sokmindenre gondoltam. Persze mindezt vékony testre. Például stílusos öltözködés, két kar tetoválása, egyéb ékszerek: nyaklánc, férfi fülbevaló, gyűrűk. Illetve a hajam festése korom feketére, mellette bőrápolás.

Neked erről mi a véleményed? Most mi az, amivel te adsz magadra/egyáltalán tervezel?



2023. okt. 29. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Mostanában elég nagy ezekre az ambícióm, ez is fog motiválni arra, hogy teljesen lefogyjak.

Te hogy kezdted ezeket?

2023. okt. 29. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Én is fogyáson probálkozom 98kg voltam most 90kg vagyok. Szedel valami gyógyszert?
2023. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat fogysz, akkor lehet plasztikai sebészt be kell majd iktatni a megereszkedett bőr miatt. Egyébként csináld azt, ami jól esik és ne várj senki véleményére.
2023. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Én egyet mondok...a hajadra nagyon figyelj oda, ha olyan vagy mint pl én, és jönni fog a kopaszodás, mert kb minden férfinál jelentkezik nagyrészt, az nagyon kicsinál majd. Szedj hajvitaminokat, illetve kezdj el egy minoxidiles kezelest is, ha nem hullik még, akkor elég heti egyszer, illetve érdemes beszerezni hormontartalmú oldatokat is, hogy megelőzd.

Persze ha nem zavar a kopaszsag gondolata akkor ezeket ne tedd, érdemes megnézni a családban a dolgokat, anyud, apud, nagyszülők, tesók stb, hogy ők hány évesek és milyen állapotban van a hajuk.


Sajnos a haj az egy olyan dolog amivel nem lehet mit kezdeni, azt csak megelőzésképpen lehet csak megtartani.


Fogyni lehet, hízni is, stílust váltani, tetkót varratni....de ha elkap és beindul az androgén alopécia akkor azt csak a padló fogja megallitani.


Ha fiatal koromban figyelmeztettek volna, már korai huszonéves koromban megtettem volna a kellő lépéseket, odafigyelest, hogy ne járjak így, ahogy most jártam.


Én pl nagyon nehezen hízok, hiába rengeteget eszek, süti, édesség, éjjelente is eszek, nehezen jönnek fel a kilók, bár aránylag nincsenek súlyproblémáim.

Most a gyúrásra szeretnék rá állni, mert a kopaszodásomat ellensúlyozni szeretném egy sportos testtel.

2023. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!