Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélt srácok! Hogyan zajlott...

Metélt srácok! Hogyan zajlott a műtéttől egészen a teljes gyógyulásig?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, kb 1 hónapra van ehhez szükség. Közvetlenül a műtét után meddig volt kellemetlen érzés? Gennyezés, esetleg hőemelkedés, erősebb fájdalom stb. Mennyi idő volt míg már le lehetett róla végleg venni a kötést? Mennyi idő telt el mire megszokta a makk hogy szabadon van? Mennyi idő után maszturbáltatok először? Partnerrel mennyi idő után volt először szex? Na és a műtéttől kezdve hogy működött az önmegtartóztatás, hogy féletlen se legyen merevedés amitől felszakadhat a seb?

2023. okt. 30. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne!
2023. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kerülni kell a merevedés dolgot sosem értettem, miért mondják az orvosok. Nekik kéne a legjobban tudniuk, hogy alvás közben az mélyalvási fázisokkal összhangban éjszakánként többször is bekövetkezik merevedés. Ez egész egyszerűen elkerülhetetlen, ha az ember alszik.
2023. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Ezt én is tudom, de a seb ettől még felszakadhat, gondolom.
2023. okt. 30. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felszakadt egy helyen. Újra varrták...

Az alap gyógyulás kb 1 hónap, utána még hónapokig simultak a varrat helyei.

Ajánlom kenegetni a makkot majd, mert foltos lehet a felület. (szőlőzsír pl nedvesen felkenve)

Én nem teljes metélést kértem...

2023. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy..., ez korfüggetlen műtét.
2023. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy engem tényleg érdekelne mi vesz rá egy felnőtt embert arra hogy metéltesse magát?

Miért jó az neked?

Mert a vallási aalapú körülmetélést értem, de divatból, vagy nem is tudom miért minek öncsonkítani magadat?


Komolyan érdekel a miért...

2023. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Mert orvosilag szükséges, az urológust többször megkérdeztem hogy nincs-e más megoldás, mikor már sem a B sem a C terv nem működött. D-nek mint az utolsó a körülmetélés volt, sajnos ez maradt az utolsó megoldás. Jó hogy neked minden divat meg hobbi....
2023. okt. 30. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja az más ha egészségügyileg szükséges
2023. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Naná mit gondoltál, viccből?
2023. okt. 30. 21:07
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Hááát ma már sose lehett tudni...:D
2023. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!