Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélt srácok! Hogyan zajlott...

Metélt srácok! Hogyan zajlott a műtéttől egészen a teljes gyógyulásig?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, kb 1 hónapra van ehhez szükség. Közvetlenül a műtét után meddig volt kellemetlen érzés? Gennyezés, esetleg hőemelkedés, erősebb fájdalom stb. Mennyi idő volt míg már le lehetett róla végleg venni a kötést? Mennyi idő telt el mire megszokta a makk hogy szabadon van? Mennyi idő után maszturbáltatok először? Partnerrel mennyi idő után volt először szex? Na és a műtéttől kezdve hogy működött az önmegtartóztatás, hogy féletlen se legyen merevedés amitől felszakadhat a seb?

2023. okt. 30. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Orvosi könyvek emlitenek más megoldásokat is,de ez rögződött bele főleg idős orvosokba .Mert ők már nem képzik magukat.
2023. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gabcsi ***** válasza:
94%
Szia, az első szúrás kellemetlen, utána az első két éjszaka. Kell egy kis fájdalomcsillapító, meg időben kell elmenni pisilni, ha kell. Ha van varrat, akkor 2 hét után lazulnak és kiszedhető, harmadik héten lehet masztizni, negyedik hét után lehet óvatos szex.
2023. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A korulmeteles.hu oldalon nézz körbe és ott mesélnek a srácok róla.


Mit mondjak? A vizsgálat és a műtét ciki volt. A gyógyulás nagyon fájdalmas. De valamit valamiért. Azóta nincs semmi gond és már azt bánom, hogy nem évekkel korábban csináltattam meg.

2023. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Engem 1 hónapja metéltek körül teljesen fityma szűkület miatt. A műtétnel az első három inyekcio és az első két vágást végig éreztem úgy szóltam a dokinak hogy érzem azt hittem el ajulok közben aztán adott még kettő inyekciot utanna már semmit nem éreztem. Gyógyulás hát kellet 5 nap mire rajottem hogy a jó bekotni hogy ne csússzon le.Aztan a varratok hiába hogy felszívódnak elvileg 20 nap után sem esett ki egy sem magamnak szedtem ki utanna ojan gyorsan gyógyult most egy hónapja hogy még műtöttek és már megy a sex is meg minden. A második sexnél a hegnel szét szakadtam két nap után be gyógyult azóta semmi bajom a makkom még érzékeny de nem annyira mint az elején párom szerint sexnél sokkal jobb mint amikor rajta volt a bőr vastagabb is lett meg kb1.7 cm ert nyertem hoszzban is mivel nincs fék így nincs ami vissza fogja a virslit. Nekem sokkal jobb így mert gyógyszer miatt mindig fityma szukuletem volt ki repedezett vérzett nem bírtam felhuzni stb én csak ajánlani tudom minden férfi társamnak.
2023. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!