Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli merevedés ciki mások...

Reggeli merevedés ciki mások előtt?

Figyelt kérdés

Ilyen lazább pizsamaalsóba nektek is "sátor-állás" van reggel?


Ha igen, akkor szoktátok szégyellni masok elott? Gondolok itt csalad, vagy szobatarsak kollegiumban, stb (nyilvan parotok elott nem).


Volt mar hogy mas meglatta, es szolt valamit?


Egyaltalan ez mennyire szamit cikinek masok elott ha veletlen eszreveszik?

Nyilvan nem mutogatom direkt.



nov. 1. 03:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem számít cikinek, max nagyon fiataloknál.
nov. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó ha áll, azt jelenti egészséges vagy odalenn.

Álljál fel (talpra), mozogj egy kicsit, akkor egy idő után lekókad.

nov. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát szep es jó de nem jó, ha látjàk szerintem. En legalabbis mindent elkövetnék, hogy ne lássa pl a család. Mivel nem akarok semmi szexualis dolgot latni vagy tudni róluk ugyanúgy ők se tudjanak rólam mert hanyinger lenne hogy szuleim nezzek merev nadragom
nov. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kaje39 ***** válasza:
100%
Katonaságnál 4 en aludtunk egy szobában, max az elején volt zavaró, de nem sokkal később már teljesen természetes volt reggel a látvány. Nem csináltunk belőle problémát..
nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mi 28 -an voltunk a körletben emeletes ágyakon. Felső ágyas voltam. Mire onnan lekászálódtam, addigra nyilván lelankadt, ha egyáltalán volt is olyan. Nálam már egyáltalán maga az ébredés elég volt, hogy lelankadjon.
nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kolisként hamar hozzászoksz és fel se tűnik ha valaki reggel álló dákóval mászkál
nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Különösebben nem szégyelltem, de nem is jártam körbe mindenkinek büszkén megmutatva. Ja és rátettem a törülközőt mint egy fogasra :)
nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En bixerben alszok, szobatársam renderesen látja. Nem ciki.


19f

nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem fura kérdések ezek. Miért "ciki" egy természetes dolog? Aztán ha az urológusod kérdezi, majd mert impotenciára panaszkodol, akkor ő előtte is szégyellni fogod bevallani, hogy szokott lenni ilyen, vagy sem?
nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki!? Egy egészséges férfinek minden nap van reggeli merevedese!Ha nincs,akkor valami nagyon nem működik rendesen odalent!
nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!