Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után a kötést...

Körülmetélés után a kötést leszedhetem?

Figyelt kérdés

Ma műtöttek fitymaszűkület miatt és a doki elég szarul rakta rá a kötést, úgy hogy így nem tudok pisilni. Leszedhetem már most vagy vágjak le a végéből? Nem nagyon merek még hozzányúlni, de sürgős lenne.

Előre is köszönöm!



2023. nov. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le és utána tegyél rá másikat.
2023. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És fertőtlenítsem betadinnal, vagy kamillával, vagy még ne?
2023. nov. 2. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsed Betadinnal.Nem csíp.
2023. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Betadint használj nyugodtan.


A kamilla gyulladás esetén alkalmazandó.

2023. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
A kamiilát nyálkahártyára gyulladás esetén SEM, mert szárít.
2023. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen csak betadin oldat mielőtt szeded le aztasd meg a kötést úgy nem fog beleragadni.Nekem az a tapasztalatom amikor a sebet is le betadinoztam várd meg míg elmulik a betadin ragadasa mert ragad egy picit. Kamillat hanyagold ha nincs begyulladva.Ha bár mi kérdésed van nekem irhatsz nyugodtan én is egy hónapja estem át rajta de már meg gyógyult már megy a sexeles is stb nyugodtan írj ha valami. Kérdésed van
2023. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!