Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet hogy három napig...

Mitől lehet hogy három napig kanos vagyok, utána három hétig eszembe sincs, és ez már 5 éve így megy, stressz az van, tesztoszterontól lehet? 10,91nmol

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a tesztoszteron lenne az oka, hiszen akkor nem lennél kanos sem 3 napig egyhuzamban.


De egyébként pontosabb válaszhoz jó lenne tudni az életkorod és hogy ez 5 évvel ezelőtti időben is így volt-e.

2023. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Pl en borderline-os no vagyok, es vagy nagyon szexelnek, vagy egyaltalan nem.

Szerintem inkabb hangulatingadozas mint hormon.

2023. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Manapság minden tizenéves nő borderline. Bezzeg régen az emo volt a divat
2023. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok, olyan mint ha a 3 nap sex után valami kiürülne a szervezetemből,és három hét után visszatöltődik,de lehet most hülyeséget irtam de másra nem tudok gondolni, azt hallottam hogy sex után csökken a tesztoszteron
2023. nov. 5. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg szedjél cinket. Lehet kapni tablettában. Még C -vitaminnal kombinálva is. Nekem 14,83 a tesztoszteronom 65 évesen. Nem mondanám, hogy rendben van a merevedésem. A vágy is fogy, ahogy a hátralevő éveim. De te még fiatal vagy. Szinte 45 éves koromig minden nap kívántam a szexet.
2023. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, vitamint szedtem de nem segített, furcsa dolog ez, nem iszok, nem cigizek,hát mi lessz 40 évesen
2023. nov. 5. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a teszto érték nem túl combos. Én még a saját 16-17 koruli értékemet keveselltem, de a tied sztem már tényleg nem túl nagy. Sztem ilyen értéknél ez már simán tunet, hogy alacsony a libidó. Olvass utána az alacsony tesztoszteron tüneteknek, aztán ha több dolog is igaz rad keresnek egy orvost. De nem olyat aki egyből teszto pótlást ìr fel, hanem megprobal egyéb gyógyszerekkel a saját termelés fokozasával segíteni. Vitaminok , test edzés a barátod sztem addig is.
nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez sajnos inkább magán andrologiai úton fog működni sztem, közellatásban lehet elintézik avval hogy hatareteken belül van és kész. Pedig nem mindegy, hogy a hatarertek alsó része 30 vagy 50 évesen van-e az adott embernek sztem. De aztán persze lehet kifogni közalkalmazott dokikat is kitunoeket . De én maganuton mennek tovább, gyorsabb és sztem jobb is.
nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!