Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Látták már meg a fanszőrötöket...

Látták már meg a fanszőrötöket? Ha igen, zavart titeket, hogy meglátták?

Figyelt kérdés

Termeszetesen a kerdes olyanokhoz vonatkozik akik nem borotvaljak.


Ha igen, kik lattak meg? Csaladtagok, baratok vagy idegenek?


Szegyelltetek hogy meglattak?


En most csapatepiton voltam a kollegaimmal , meg gyakornok vagyok csak de eleg nagy a fanszorzetem..es szaunazni is voltunk a ferfi kollegak kulon

Es utana nyilvan le kellett zuhanyozni is es nem volt elvalaszto. Lattam h ok borotvaljak , most szegyelljem hogy gyakornok letemre nagyobb a fanszorom?



nov. 7. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja es ez faj?
nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mit szeretnél? Megfelelni vagy a saját életedet élni?
nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes fétis, még nem hallottam ilyesmiről.


Szerinted a fanszőrzet mérete a karrierrel együtt nő? A gyakornoknak van a leggyérebb, a vezérigazgatónak a legdúsabb?

nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Konditerem öltözőjében és masszőr is meglátta már, és nem, nem érdekel ki mit gondol.
nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igényesség kérdése, hogy a magadét hogyan tartod karban. Nem mások véleménye számít. Hogy akarsz majd a párod elé állni, ha te sem vagy biztos önmagadban?


Családtagok is látták korábban. Férfiöltözőben sem probléma, ha diszkréten öltözködsz és nem mutogatod magad. A kutyát nem érdekli.

nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a párom véleményére adok ezzel kapcsolatban.Nem kell szégyelned magad.
nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan látták,és nem haltam bele .
nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem lehet az abszolút szép is. láttam már srácot az eredeti, természetes, és magyon dús, fekete fanszőrével és teljesen jól áll neki. ez nagyon egyénfüggő dolog, de a többiek miatt nehogy már megváltoztasd, ha neked így tetszik ...
nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a nemiszerv dísze a fanszőr. Csupaszon gyerekes. Ha zavar lehet kicsit rövidre vágni, de a full csupszítás gyerekes.
nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem kb 16 éves a kérdező

ez melyik férfit zavarja? (itt most arra gondolok aki látja)

ezek gyerekes dolgok srácok.. idővel rájöttök hogy ami mindenkinek van az nem ciki.. csak a fogyatékosoknak.

ilyen a párok egymás előtt fingása.. szőrök.. ha beteg vagy akkor kifújod az orrod.. meg ilyenek. ezek full alap dolgok. a gyerekek hisztiznek ezek miatt meg a pláza cicák.

nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!