Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendszeresen hátra csúszik...

Rendszeresen hátra csúszik magától a fitymám, és kidörzsölődik a makkom, lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Rendszeresen hátra megy a fitymám a gatyában napközben vagy épp alvás közben. Rendszeresen úgy ébredek hogy hátra ment és ez amiatt kellemetlen, mert kidörzsölődik a makkom. Vagy a gatya miatt, vagy mondjuk az ágynemü miatt (általában meztelenül alszom).

A makkomon emiatt itt ott piros foltok vannak, ami nagyon zavar. Van valami speciális krém a makkra ami kezeli ezt a kidörzsölödést? (Neugranormon, sudocrem, bepanthen nem csinált semmit, inkább csak kiszáritotta)

Egyébként irónikus ez, mert tini koromban szükületem volt ami végül elmúlt, de most meg pont az ellenkezője a bajom...

Van köztetek olyan aki hasonló szituációban van?



2023. nov. 9. 08:40
1 2
 1/12 gabcsi ***** válasza:
56%
Szia. Szerintem ez nem probléma, sőt nagyon is jó! A baba hintőpor lenne jó.
2023. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondom az a gond hogy piros foltos már attól hogy ki van dörzsölődve. A hintőporral az a bajom, hogy kiszárad tőle.
2023. nov. 9. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:

*"Neugranormon, sudocrem, bepanthen nem csinált semmit, inkább csak kiszáritotta"

- Szerintem akkor valami fertőzés lehet a háttérben, irány a bőr és nemibeteg gondozó. Tudom, mert 3x voltam gombás, és utána 3x herpeszes. Az utóbbit végül a szájon át szedhető Aciclovir tabletta irtotta ki a szervezetemből végleg. Soha mástól az enyém nem volt piros. Annak az oka mindig valami fertőző ragály volt.

2023. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy nem csinál semmit, hanem szimplán ha javul is valamit, akkor is ujra kidörzsölődik.

De el fogok menni dokihoz. Nemi betegségnek nem gondolnám, a szexuális életem kb egyenlő a nullával, pár éve voltam valakivel ágyban akkor is védekeztünk ez a dolog meg már elötte is megvolt, már nem is emlékszem mikor kezdődött, az biztos hogy még szűz voltam.

Nem olyan vészes egyébként, inkább csak engem zavar, mert szerintem igy nem olyan esztétikus.

Amúgy azoknak akiknek körül van metélve hogy nem dzörzsölödik ki? Gondolom egy idő után megvastagodik a bőr, de addig / utána hogy nem zavaró?

2023. nov. 9. 12:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és 3-as, a herpesz nem gyógyítható véglegesen, a vírus a szervezetben mindig jelen lesz, csak lehet nem okoz tüneteket.
2023. nov. 9. 12:32
 6/12 gabcsi ***** válasza:
100%
Igen, kb 2-3 hónap után megvastagszik a bőr és mondjuk gatyára, vagy lepedőre nem olyan érzékeny
2023. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: Már 20 éve nem tért vissza. Vagy lehet, hogy nem is az volt? Csak valami "olyasmi"? Mert valamelyik bőrgyógyász még olyat is mondott nekem, mikor közöltem, hogy nem volt szexuális kapcsolatom senkivel.
2023. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem simán lehet hogy valami hasonló volt. Én akár hol olvastam a herpeszről, mindenütt azt írják hogy nem lehet véglegesen kigyógyulni belőle.
2023. nov. 9. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem meg folyamatosan csúszik rá a makkomra pedig nincs fitymaszűkületem meg semmi.
2023. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig lecsúszik a fitymám makkomról serdülőkorom óta, így csupasz a makkom kb 30 éve. Olyan mintha metélt lenne:)
2023. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!