Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem töve nagyon viszket...

A péniszem töve nagyon viszket, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy hete ilyen állapotban van, és ma nem bírtam megállni, nagyon elvakartam. Mi lehet ez? Ma annyira elvakartam hogy kis seb foltok is vannak a bőrömön. 15 éves vagyok, még szűz.
2010. okt. 19. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2010. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El fogok menni, csak az érdekel mi ez, milyen orvoshoz menjek
2010. okt. 19. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj és nem halogasd, mert csak kellemetlenebb lesz, terjed, viszket, később a vakarástól kisebesedik, sőt, a körmöddel más bőrfelületeidre is átviheted. Valószínűleg egy kis bőrgomba, nem kell szégyelni, de minél hamarabb mész orvoshoz, annál gyorsabban fogsz rendbe jönni.
2010. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még az is lehet hogy lapostetüt kaptál!!Katonakoromban nekem is volt.Másnak is csak nem mindenki vallja be.Nagyon hasonló a tüneteim voltak és én nálam is nehezen esett le hogy mi a pálya.Nem okoskodásból mondom,de ne hagyd ki a számitásból mert nem feltünő és a szappan nem viszi le.Ha esetleg az van akkor a gyógyszertárban lehet kapni rá olyan szert ami kipusztitja.
2010. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!