Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet sérv tünete?

Ez lehet sérv tünete?

Figyelt kérdés

Van egy kis dudor az alhasi/lágyéki resznel, kb. A csipocsont vonalaban. Ez eleg fura, neha kituremkedeik, neha nem, kb. Olyan mintha valami belet ereznek es amikor a levego odamegy, akkor erzem, amugy nem. Nem faj, nem erzekeny.


Viszont konditermi edzesnel mostanaban ereztem egyes gyakorlatoknal hogy elegge huzodik a hasam also resze. Eleg kellemetlen. Ezen kivul eleg sokszor tompa alhasi fajdalmam van, de nem ott hanem kozepen, az penisz feletti resznel. Nem tudom ez osszefugg-e. Voltam haziorvosnal. Ott hugyuti fertozesre kaptam egy adag antibiotikumot. De az alhasi fajdalom azota is neha random elojon.


Tehat ha serv, az okozhat ilyen alhasi tompa fajdalmat, feszulest mashol? Vagy lehet tenyleg hugyuti fertozes volt csak nem volt jo az antibiotikum? (Egyebkent a vizelet gyorsteszt negativ lett hugyuti fertozesre.) Es csak a normal bélmozgást érzem ott?

Akinek volt ilyen sérve, tudna segiteni?



nov. 16. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Menj el egy hasi ultrahangra, ha sérv, azon látszik.
nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 es, ultrahangra csak beutalóval lehet menni. Sebészeti rendelés /ide csak időpont kell/,az orvos innét már átküldhet.
nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es a háziorvos is adhat beutalót, vagy magán eüben nem kell. De valóban lehet sebészetre is menni, csak nekem arról rossz tapasztalatom van, és az ultrahang biztosabb. Mondjuk ha sérv, akkor a sebészetet nem lehet megkerülni, de nagyon utána kell nézni, hogy hová érdemes menni.
nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!