Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az ha 18 évesen...

Normális az ha 18 évesen hullik a hajam?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és kb egy fél-háromnegyed éve elkezdtem észrevenni hogy az átlagosnál több hajam hullik ki (fürdés után több marad ott, egy-egy az ujjaim között marad). Kopaszodást eddig még nem látok, de minél jobban gondolok rá annál jobban észreveszem. Édesapám is kopaszodott ilyen korában belátása szerint. Nem tudom hogy ez egy normális genetikai hajhullás és kopaszodás-e vagy esetleg egy betegségről van szó?

nov. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól beutalót laborra. Akkor kiderul hogy vitaminhiány okozza vagy a kopaszodás
nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy erős radioizotóppal mérgeztek meg és lassan meghalsz, vagy sokszor fázik meg a fejbőröd és a hajhagymáid, vagy genetika, vagy betegség. Az elsővel nem tudsz mit kezdeni. A második ellen van hajszárító és sapkák. A harmadikba legfeljebb beletörődsz. A negyedik ellen meg ott a háziorvosod.

Minden másra ott a MasterCard (R).

nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!