Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélt srácok! A műtét után...

Metélt srácok! A műtét után hónapokkal-évekkel mi változik?

Figyelt kérdés
A makk nem lesz már érintésre érzékeny mint előtte? Ehhez mennyi időre van szükség kb a műtét után? Illetve a makk nem lesz már annyira nedves illetve a lilás tónus is eltűnik?

nov. 28. 19:09
 1/3 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Az, hogy ha újra csináltatnám, akkora bőrt hagyatnék, hogy betakarja a makk felét kb...
nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét alatt meg lehet szokni.


Hogy mi változik? Ez fejben dől el.


Szociális szinten kicsit nyugtalanított kezdetben. Hiszen mikor le kel vetkőzni egy öltözőben vagy zuhanyzóban, akkor nem fognak-e megszólni vagy pusmogni, de már szinte mindenhol kabin van. Ha pedig valaki a fitymám hiánya miatt zsidózna le, hát akkor egészségére.


Egészség szintjén nekem megváltás volt. Sok-sok fitymás bajom volt, így végre ennek vége. Valóban drasztikus és pláne végleges megoldás, de azóta sokkal tisztább és jobb lett az intimhigéniám. A makk színe valóban változott, de ez része a folyamatnak.


Szex téren pedig másabb lett. Nem jobb, nem rosszabb, egyszerűen csak ki lett fordítva. Kicsit azt bánom, hogy nem lett még feszesebb az eredmény, de nem akartam volna fájdalmas erekciókat sem. A makkom mintha jobban megduzzadna fityma nélkül, ami kellemesebb érzés közösülés során is. A nekem pedig szívesebben vizsgálgatja és cirógatja a műtéti heget petting során is. Neki egyértelműen ez a változat jön be, amit többször is kifejezett már.

dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

9nap múlva leszek 1évnél.


Eddig nem igazán vettem észre semmit.

dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!