Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 11,6os tesztoszteron szintre...

11,6os tesztoszteron szintre írnak fel hormonkezelést? 29F

Figyelt kérdés
Igazából pont a határon billeg az érték, de az LH értékem magas, és az életkedvem, libidóm nulla, szóval érzem a tüneteket.
dec. 4. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban billeg, 9,90 a minimum. Nem tudhatom, hogy a kezelőorvosod hogy dönt, de ha van rá lehetőséged beszélni vele, érdemes elmondani neki a libidóhiányt is. Szerintem nagy esély van rá, hogy felírja a hormonkezelést.


[Én Nebido injekciót kapok sok éve, mert a szervezetem önmaga alig termel tesztoszteront, és ez az injekció a normál tartományban tartja. Volt, hogy kipróbáltuk az Androgélt. A laboreredmények alapján az is hatásos volt, de sokkal macerásabb a használata.]

dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És neked javított a libidón?
dec. 4. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy mérés nem mérés. És a tesztoszteronkezelés leállítja a sajátos, heresorvadást okoz. Annyira azért nem jó ám, ha nem feltétlenül indokolt.
dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az számít egyébként hogy 10 órakor mérték?
dec. 4. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, határozottan. :)


Ezt a Nebido injekciót 12 hetente kapom (10-12 hetenként lehet újabbat kapni). Miután beadják, a 12 hét alatt szinte végig egyensúlyban van a libidóm, esetleg az utolsó 1-2 hétben érzem, hogy csökken.

dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Teljesen igaz, tény, hogy vannak és lehetnek komoly következményei. Az egyik legsúlyosabb, hogy pl. amíg ezt a Nebidót használja az ember, nem lesz nemzőképes. De ezt majd itt egy hozzáértő vagy a szakorvos elmagyarázza.
dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is szükségem van rá, mert a libidóm szó szerint nulla. Endokrinológushoz vagy andrológushoz kell menni? Neked mi okozza egyébként?
dec. 4. 19:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Az meg nem érdekel ha leáll a saját tesztoszteron termelésem, semmit se érek azzal a minimális mennyiséggel amit a szervezetem termel
dec. 4. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem érsz vele? Majd mikor elsorvad a heréd és nemzőképtelen leszel, átgondolod.
dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel jelenlegi állapotomban kvázi impotens vagyok, így sokra nem megyek a nemzőképességemmel, ha egyáltalán van olyan.
dec. 4. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!