Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (részletek lent) Mással is előfordul ez?

Figyelt kérdés
Pisiléskor ha visszahúzom a fitymám, akkor össze-vissza fröcsköl a vizeletem és mindenhova is megy. Ezért az esetek többségében nem húzom vissza a fitymám vizeléskor. Szerintetek ez normális? Mással is elő szokott fordulni? Voltam már korábban urológusnál, aki megvizsgált és nem talált semmi kórosat.

dec. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rászoktam, hogy ilyenkor hátrahúzzam a fitymámat, akkor eleinte én is ezt éreztem, hogy mindenfelé megy, és nem tudom rendesen irányítani. De aztán hozzászoktam, és egy idő után teljesen normálissá vált, megszűntek az ilyen problémák.
dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám. Ha pisiléskor hátrahúzom a fitymát jobban szétmegy.

Szerencsére nekem sosem záródik be teljesen a fitymám. Azaz egy nagyon picit mindig látszik a hugycső nyílásom.

Így nem tartom szükségesnek a hátrahúzást.

Mivel én úgy tudom hogy akkor kell hátrahúzni a fitymát ha az a vizelet útjában van, más esetben nyugodtan maradhat a makkon.

Vagy rosszul gondolom?

dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha a húgycsőnyílásnál kicsit összetapadhat a vége, emiatt lesz fröcskölés. Szerintem még mindig higénikusabb hátrahúzni és nem a fitymába belepisilve irányítani a vizeletsugarat.
dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Általában metélés után is ez van, ez idővel rendeződik + újra kell tanulni célozni, annak akinek azelőtt nem volt szabadon a húgycsőnyílása és tompította a fityma.
dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nálam éjszaka félálomban szokott lenni. Amikor az elfekvéstől a húgycső vége összetapad és félrehord - ilyenkor néha pizsamanadrágot kell cserélni. Érdekes nappal soha nem fordul elő. Biztosan, ha rajta alszom összeragad. De hátha segít. Meg kell nézni olyankor a húgycsőnyílást nincs e valami deformálódás, összetapadás?
dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva van! Ha nem húzom hátra a fitymat, akkor biztos hogy lepisilem a lábamat! Lehet, hogy a prosztata van megnagyobbodva! Az nem engedi át teljes atmeroben a pisit!
jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!