Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 cm-es pénisz rövidnek számít?

13 cm-es pénisz rövidnek számít?

Figyelt kérdés
Csak 13 cm ami látszik belőle, de ha a zsírpárnákat lenyomom körülötte, akár több mint 15 centit is tudnék használni. Ez kicsi? Ha igen, akkor csak épphogy kicsi vagy a majdnem reménytelen kategória?

dec. 6. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább átlagos. Meg aztán a partnereidnél remélhetőleg nem lesz vonalzó, ne izgulj!
dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%
Akkor ha kicsit fogysz lesz az 20 centi is
dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális méret. A szeméremdombról nagyon nehéz fogyni, mert ahhoz jelentős fogyás kellene vagy plasztikai beavatkozás. A párod 13 centivel is vagy szeret vagy nem szeret, úgyhogy ne kergess ilyen ábrándokat. Persze nyilván életmódváltással talán elérheted, de ne miatta, hanem önszántadból csináld.
dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 és 3 már fogyózom, magam miatt. Nincs párom tehát nem miatta. Elsősorban nem azért csinálom hogy nagyobb legyen, de reméltem hogy egy kicsit fogyok onnan is. De ha ez nem realisztikus, akkor eggyel kevesebb dolog miatt kell aggódni.
dec. 6. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Kitartás. Szerencsére van kezed, nyelved és egyéb segédeszközök. Egészséges önbizalom kell és minden rendben lesz.
dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont jó méret, ha vastag is.
dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15 az teljesen átlagos (nyilván nem itt a Gyk-n hencegőknél, hanem a csendes valóságban), és megnyugodhatsz, más is benyomja mérésnél, amennyit be tud... De azt azért ne gondold, hogy fogyástól centiméterekkel fog vékonyodni a szeméremdombod, legfeljebb milliméterekkel. Vékonyabb embereknél is van azért ott valami réteg. Persze nem mindegy, hogy 100 kilóról akarsz fogyni vagy 200-ról, ezt nem tudjuk.
dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13-14 centi az átlag. A sok 18-20 centivel rendelkező meg a ritka eseteket leszamitva sztem a belükig benyomja a centit amikor mérik lol
dec. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nekem 13 lankadttan és 21 állva és kurvára zavar hogy nem tudok normálisan ülni!


Szerintem tökéletes ami neked van meg kell becsülni

dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, átlag. Tökéletes hidd el, a legtöbb férfinek ekkora.
dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!