Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez forduljak ha nem megy a...

David100012 kérdése:

Kihez forduljak ha nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Férfi társaim, olyan dolog jött el az életemben, ami nemhogy nekem, de mindenki aki pénisszel rendelkezik, számára csak rémálom lehet. Nem megy a szex. Barátnőmmel amikor kényeztetjük egymást akkor van merevedésem, viszont mire a szexre kerülne a sor, hogy betegyem egyszerűen lehervadok.. Elmondani nem tudom mekkora csalódás. Legfőképp, hogy ezzel rossz érzést keltek benne is. A gond, hogy hasonló dolog történt velem a múltban. 24 éves vagyok de úgy érzem alacsony a nemi vágyam. Ez nagyon nem oké ennyi idősen. Ki szeretném deríteni, hogy áll-e bármilyen megbetegedés e mögött. Kihez forduljak ez ügyben? Házi orvossal beszéljek?

dec. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Andrologus foglalkozik ezzel, lehet, hogy a hormonjaiddal van valami, az egy vérvételből kiderül
dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem inkább csak stresszelsz?

(Főleg amiatt, hogy van merevedésed előjátéknál.)

Mikor magaddal foglalkozol akkor mi a helyzet?

dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem igényem a sokszori szex..heti 1x bőven elég nekem és így vagyok 20éves korom óta..Nincs ezzel betegség hogy a korodhoz képest nem dugnál mindennap..Tehát hogy alacsony a nemi vágyad az teljesen egyéni mindenkinél és nincs korhoz kötve.
dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2/3 ne haragudj, véletlen mentem rá a leértékelésre!!!!
dec. 11. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert lehet, hogy egy tesztoszteron és egyéb férfi nemi hormon panel vizsgálatot erdemes lenne magán úton csinaltatni. Aztán ha az ok, akkor jó eséllyel talán megnyugodhatsz hogy nem szervi ok. 20-25 ezerből megcsinalja vmi maganlabor sztem.
dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyes embereknek nagyon eltérő a "normális" (egyedi) igénye a szexre (is). Ha meg két embernek kellene összehangolódni, az nem mindig sikerül. Próbálkozni kell, hogy mégis milyen gyakorisággal sikerül a dolog. Ha megfelelési kényszerként jelentkezik csupán az igény és a siker, akkor az ritkán megfelelő kapcsolat. Hozzáértő szexuálpszichológus biztosan tud tanácsot adni, mert nem minden esetben áll a háttérben szervi vagy élettani ok.
dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
44%
Sok volt a recska.Amit szabad egy 14 évesnek,az árthat egy 24 évesnek. Ebben a korban az önkielégítés azzal a veszéllyel jár, hogy a farkad megszokja a félmerev állapotot,és amikor éleslövészetre kerül sor, ebbe az állapotba áll be.
dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!