Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha egy fiúnak nagyobb a...

Ciki ha egy fiúnak nagyobb a mellbimbója?

Figyelt kérdés
Sajnos kisebb koromban hízásnak indultam, és így a melleim is nagyobbak lettek. Mára lefogytam de a mellbimbóim továbbra is nagyobb az átlagnál. Szégyellem nem járok strandra se sehova. Volt barátnőim nem mondták lehet nem akartak megbántani. Szóval akkor most szégyelljem v ne?
2010. okt. 21. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodjál, fogadd el magad úgy ahogy vagy. Két éve az Olasz tengerparton napozott egy hölgy, semmi melle nem volt, csak a mellbimbója, olyan magabiztos volt. És senki sem fújolta, vagy megjegyzést tett volna rá.
2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy csak te gondolod nagynak és egyébként meg nem is az, azért nem tették szóvá a lányok.
2010. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kössz. Gyerekkora tudom vissza vezetni szégyenérzetem. Kicsúfoltak nagyon csúnyán a strandon. Másik eset "keresztanyám" feljött rám nézz: nagyobb melled van mint egy 7.ikes lánynak, mondta. Azóta van ez. De am kössz a biztató választ.
2010. okt. 21. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, első voltam. Ne hallgassál te senkire. Keresztanyád csak viccelt!
2010. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
T H X
2010. okt. 21. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok hozzá,hogy értelmes lányok voltak eddig a barátnőid,és nem jegyezték ezt meg neked.Valószínűleg van érzéked ahhoz,hogy jól válasz lányokat,úgyhogy szerintem a jövőben sem lesz ezzel gondod!:))


(a pasimnak akkora melle van,hogy nők akkorára melltartót vesznek.Esküszöm észre sem vettem eleinte,utána meg már nem zavart):))

2010. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam ,hogy ilyen normális válaszokat kapok :) Még egyszer köszönöm szépen! Számomra fontos kérdés volt.

By

2010. okt. 21. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez mutatja, hogy milyen feletőtlen dolog a felnőttek "ártatlan viccelődése".

Én szőrös voltam már fiatalon, én olyan megjegyzéseket kaptam, hogy "járóbekecs" meg "ha annyi tollam lenne, ahány szőröm, akkor repülnék".

Eredmény: 15 éves kortól 26 éves korig no strand, kevésszámú párkapcsolat. Ma már 38 vagyok, de állandóan szőrtelenítem magam. (A hátamról a párom gyantázza)

Igen, 25-26 évesen fedeztem fel, hogy a férfiak is szőrteleníthetnek és ebben nincs semmi rossz.


Úgyhogy a mellbimbód miatt ne aggódj, sok csajnak még szexi is leszel vele. Csak ne üljön ki az arcodra a parázás.

2010. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!