Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dohányzás okozhat alacsony...

Dohányzás okozhat alacsony libidót, gyenge merevedést 24 évesen? (6 éve dohányzom)

Figyelt kérdés

dec. 18. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen
dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ereket összeszűkití a brében.
dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Okozhat
dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
#2-es válaszoló adott csak hasznos választ eddig, és igen, mérsékelten okozhat, függ a napi elszívott cigaretták számától.
dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Grimfox ***** válasza:
77%
Sok dobozon szerepel a felhívás, hogy a dohányzás kihatással van a merevedésre. Súlyosabb esetben impotenciát okoz. Vannak akiknél gyorsabban, és kisebb fogyasztás mellett is, mint másoknak. Egyénfüggő.
dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy, még a dobozra is rá van írva!
dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
#6 Dobozra rá van írva az is, hogy halált okOZ! Nem is az, hogy okozhat, hát itt vagyok pedig. :D
dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7es, "még" itt vagy
dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
#8 Azt várod, hogy ne, mi? :DD Haha, ügyes vagy, csak nem megy az olyan könnyen tudod. Nem mindenki napi 2 dobozzal szív el, túl sok antidohányos provokátor van itt, akik ezért kapják a pénzt, és ez 100%, hogy a felének ezért fizetnek, hogy ilyesmiket írjon mint most te. Provokálhatsz nyugodtan még pár válasszal, én már nem fogom látni, bezárom a kérdést, na szevasz, minden jót!
dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kapok pénzt, sőt, már meg is haltam
dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!