Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájnak a heréim? 23/F

Miért fájnak a heréim? 23/F

Figyelt kérdés

Általában nem szoktak fájni, viszont ha véletlenül picit is hozzáérek miközben mondjuk veszem fel a bakancsot és enyhén megütöm akkor közepes szinten elkezd fájni. Legelőször májusba vettem észre, hogy mikor véletlen megütöttem (nem szó szerint, csak kabátfelhúzás közbe vagy ilyesmi) meg kellett állnom és leülnöm mert annyira fájt. Viszont szoktam vizsgálni pár hetente, hogy méret különbség vagy valami történik e, és azt vettem észre, hogy az évek alatt mintha összement volna a mellékherém, alig bírom kitapintani, és mikor sikerül lehet a kelleténél több erővel tapintom meg mert utána nagyon elkezd fájni.

Tervben van a magánrendeléses urológiába, de még keressük a megfelelőt, addig véleményeket elfogadok!



dec. 18. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexeltél?
dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem, de férfiból vagyok szóval szoktam játszogatni
dec. 18. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlságosan bemeséled magadnak ezt az egészet.
dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondanám, hogy lehet benne valami, viszont mikor nem is gondolok semmi ilyesmire de véletlen picivel erősebben érek hozzá akkor a semmiből olyan fájdalom jön rám ami régen nem volt ilyen esetbe, pedig szereztem pár tökön rugást sajnos
dec. 19. 00:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőbb nézesd meg urológussal!

Ne keresgélj, magán helyett az állami doki is megteszi ha kb egy héten belül tudnak fogadni, ráadásul úgy tudom háziorvosi beutaló sem kell. Van sejtésem hogy mi lehet a gond, de inkább majd az orvos megmondja

dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvosi vizsgálat kell mindenképpen.

És egyébként a férfiaknak is kéne járni urológiai vizsgálatra mint a nőknek, évente.

Egyre több a prosztata próblémás.

dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfi herei nagyon érzékenyek!Ha valami külső hatás éri,általában erős fájdalommal reagál!Ezért nem szabad utogetni,vagy erősen össze nyomni!Azért még a sperma termeles mindig folyik!
dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!