Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendben van ha 178cm-hez...

Rendben van ha 178cm-hez 58-60kg vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan nyaggatnak azzal hogy híznom kéne, de én úgy érzem akkor kövér lennék, szándékosan nem is eszem. Ez elvileg a bmi szerint az alsó határ kb.

18 vagyok amúgy.



dec. 19. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem az a baj, hogy hány kiló vagy, hanem, hogy te azt hiszed, hogy kövér lennél, ha normális súlyod lenne és nem lennél vékony, és hogy szándékosan nem eszel.

Valami bajod van, nem normális az étkezéshez és a testedhez való hozzáállásod.

dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, sok haverom van ilyesmi súlyban, de ettől még teljesen egészségesek, jól érzik magukat a bőrükben, és némelyik meglepően jó erőben van. Tény, hogy elég vékony lehetsz alkatra, de ez van. Én azt utálom, ha bármivel is piszkálják, 6aszogatják az embert. Mondjuk, én meg a másik véglet vagyok, mert az elfogadható tartomány másik végén szoktam lenni, valamennyivel felette, de annyira nem vészes. Barátaim szerencsére nem szoktak csesztetni vele, nem dagiznak meg ilyenek, és én se piszkálom őket. Csak párszor megállapították, hogy "jó nehéz vagy". Például mikor próbáltuk egymást háton vinni. 86-87 kiló vagyok 181 cm magassághoz. Haverom ugyanilyen magassághoz csak 65 kilós, mégis megemelt. Szóval valamennyi izom azért nem árt ha van rajtad, ha vékony is vagy alapból.
jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem rossz, de 65-70 kg lenne a legideálisabb.
jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!