Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Őszülés vagy kopaszodás a jobb?

Őszülés vagy kopaszodás a jobb?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok ha választhatnátok?
dec. 28. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az őszülést választanám, mivel sokkal könnyebb kezelni pl. festéssel. A kopaszodást nehezebb, mert vagy nagyon költséges (hajbeültetés), vagy körülményes (ragasztott paróka), vagy kockázatos (minoxidil), vagy pedig látványban kicsit természetellenes (mikropigmentáció). Marad a kopaszra borotválás, de sokan inkább hajat szeretnének érthető módon.

Én is kopaszodom, néha nagyon lelomboz. Jobban örülnék, ha csak őszülnék, mivel inkább legyen festett, de dús hajam.

dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszülés.

Mondjuk nő vagyok, de férfiként is simán jobb szerintem.

Persze van olyan férfi, akinek jól áll a kopaszság, de az sem az a fajta, mikor van egy kopár folt a fejtetőn 🙂

De egy ősz pasi szerintem kifejezetten jól tud kinézni, szerintem az őszülés egyáltalán nem gáz (bár ezt is tudni kell "viselni").

dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszülés jobb lenne.


Üdv: egy erősen kopaszodó 50 éves férfi.

dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 scamdemic ***** válasza:
51%
Az őszülést rézhiány, a kopaszodást ónhiány okozza. Az őszülő hajat festetni csak elfedi a problémát, nem szünteti meg. Olyan, mint amikor valaki élete végéig gyógyszert szed a betegségére, ahelyett, hogy a kiváltó okot szüntetné meg.
dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kaje39 ***** válasza:
Én öszülök, de rengeteg hajam van. A nők azt mondják nekem kifejezetten sármos.. 41/F
dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, igazából mindkettő eléggé öregbít. habár mindkettőre tudok ellenpéldákat, akik kopaszon vagy őszen sem néznek ki papásan
dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
őszüléssel akkor nincs baj, ha simára borotvált az arcod. de ha pl. egy kicsit dúsabb szakáll passzol az arcformádhoz, rögtön mikulás lesz belőled, ahogy jönnek az ősz szálak
dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Öregbít vmit: vkinek v. vminek a hír(nev)ét, dicsőségét, tekintélyét jelentősen (meg)növeli.

[link]

A szó, amit használni akartál: öregít. Csak így, simán, b nélkül.

dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 jogos!
dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!