Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen, a makkomon sérülés...

Péniszemen, a makkomon sérülés után, az a rész fehér lett, a gyógyulás után. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nagyon pici felszini sérülésről van szó, barátnőm sértette fel a fogával és ilyen egész pici, pár miliméteres karcolás keletkezett. 1 nap után meg is gyógyult. Ami aggaszt, hogy ez már hetekkel ezelőtt történt, viszont azóta is van ott egy 1 milliméteres kis fehér pont. Ha merev a péniszem, akkor jobban látszik… Normális ez? Mitől lehet? El fog múlni?


Fertozestől nem félek, mert én a barátnőm előtt szűz voltam, Ő meg legutóbb 2 éve volt előttem pasival, de mielőtt összejöttünk, el ment STI szűrésre, így az ablak periódussal sem lehet gond, teljesen egészséges…



dec. 29. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz miért nem mész el vele? Itt milyen választ vársz?
dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért mennék minden kis jelentéktelen dologgal orvoshoz? Valószínűleg ez teljesen normális, csak gondoltam azért abból baj nem lehet ha felteszek egy kérdést…

Komoly betegség így egészséges emberek között nem terjed, ezzel tisztában vagyok, szóval nem kel túldramatizálni.

dec. 29. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tettél fel róla kérdést pont a gyakorin, szóval aki túldramatizál, az te vagy... :)
dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érthető a felvetés, nincs tapasztalata, gyakorlata! Ha nem változik, színe, alakja, mélysége , nem okoz problémát az elkövetett aktusoknál, nem kell aggódni!
dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!