Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lesz ha beveszek egy 4....

Mi lesz ha beveszek egy 4. algoflex dolot?

Figyelt kérdés
Nos nagyon rottyon vagyok! Nem tudok senkitől sem segítséget kérni, mindenhol 3 tablettát írnak hogy az a maximális, de már megint 38.2 a lázam! Ha beveszek egy 4.-et lehet bajom tőle?
jan. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de én a helyedben várnék vele, és más hatóanyagot vennék be. Amúgy nagyon rosszul vagy? A 38.2 nem olyan sok. Egy langyos tus esetleg?
jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy algoflexen kívül nincs más itthon, szinte fáj mindenem, a kezeim, a fejem, a lábam, a derekam a hátam sőt még a hangom is elment.

Hát a tussal nem vagyok kibékülve, de szerintem az lesz, ha betudok menni a fürdőbe

Amugy csak 23 vagyok/f

jan. 4. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3 tabletta az a napi mennyiséget jelenti, nem az egyszerre bevehetőt.


Az algoflex fájdalom és lázcsillapító is, szóval 1 tablettának is hatnia kell. Ha nem így van, akkor más hatóanyag tartalmú gyógyszert kell bevenni. Viszont ha lázas vagy és rottyon vagy, akkor úgyis el kellene menni a háziorvoshoz, mert lehet szükséged van antibiotikumra, így pedig tudsz venni útközben majd másfajta gyógyszert.

jan. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy le a lázat érdemes egy hűtő-fürdőt venned. Egyébként jobban vagy?
jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm először is a válaszokat

Hajnali fél 1 kor hűtőfürdőztem, aztán bevettem még egy algoflexet és sikerült elaludnom, amikor reggel felkelltem (jót aludtam) most perpill nem fáj semmim, csak a fejem, illetve még mindig nincs hangom, és köhögök. Tegnap nagyon nem voltam jól, éjszakás műszakban voltam, átaludtam szinte a napot, ma fogok először menni háziorvoshoz

Szóval mondhatni hogy jobban vagyok!

jan. 5. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!