Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van fiú aki intim területén,...

Van fiú aki intim területén, zacsin sztás elektromos borotvát használ?

Figyelt kérdés

Bevált-e az elektromos borotva.


Gyanta, epilátor kizárva, a krémtől és a pengés borotvától meg folyton kipattogzom.


Ezért is gondoltam az ilyen, szitás fejűekre. Meg azt is hallottam, h ez nem nyírja le teljesen, egy pici borostát hagy, és én annak örülnék. Igaz ez?


A szitás borotvákkal is meglehet vágni a bőrt? Gondolok itt az olyan részekre, ahol nem lehet kifeszíteni rendesen. Vagy ezzel lavírozhatnék bátran?



jan. 6. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én onebladet használok

Lefértőtleníteni ezt is érdemes de szinte simára vág és nem vagy csak minimálisan pattogzok ki

És zacsira is elég jó ha óvatosan használod

jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Philips Oneblade-m meg egy Philips BodyGroomerem, az szitás fejű, de van penge is az oldalán. A OneBlade-el mindig megvágtam magam odalent, vagy a zacsin vagy a farkam tövén, vagy felette. A szitással még egyszer sem. Én nullára szoktam nyírni vele ahol nyírom, így nem figyeltem meg, hogy hagy-e egy kicsit ha nem tolom át annyiszor. Szerintem megéri a szitás, ott lent jobban szeretem. A Oneblade marad arcra.
jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!