Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr Ignácz Zsuzsannánál volt...

Dr Ignácz Zsuzsannánál volt körülmetélve valaki felnőttként?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor üzenetben szeretnék tapasztalatokról és részletekről kérdezni

jan. 19. 10:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Elrontani inkább kisebb korban tudják. Amikor még növésben van. Felnőtt korban nagyon ügyetlen orvosnak kell lenni. Egyébként ha hátrébb vágják akkor több belső fityma marad ergo érzékenyebb, ha makkhoz közelebb akkor több a külső fityma és elvileg kevésbé lesz érzékeny
jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok:Ezért akartam volna lejjebb én is.Meg nekem úgy jobban tetszik.
jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nekem is úgy tetszik jobban, és érzékenyebb marad. Érdekes érzés például amikor szopnak és a párom hátrahúzza a bőrt, és makk alatt van az ajka kb 2 centivel akkor jól esik és az pont az a rész ami előretolva a fityma legeleje lenne.

Ritka de olyan körülmetélés is van hogy a fitymaféket elvágják ahogy szokták de a körbe metszés és a heg a lőcs tövében vannak így gyakorlatilag az egész fityma megmarad csak nem tudod előretolni. Úgy szokták emlegetni hogy Cosmetic Circumcision

jan. 21. 20:35
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Te is inkább ilyen Cosmetic Circumcision-t szeretnél?
jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyat a japánoknál csinálnak, de szerintem itthon ez nem elterjedt.
jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14-nek, hát ez tetszik de így még nem kérdeztem meg magamtól mert alapnak vettem hogy itthon nem csinálnak ilyet
jan. 22. 20:35
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan gyerekként csinálták, de örülök, hogy maradt egy kis belső fitymarész.
jan. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy kicsi nekem is maradt a belső bőrből. az alján több, mint felül
jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mennyi az az egy kicsi? Olyan pár milliméter szinte mindig marad (olyat nagyon ritkán csinálnak, hogy teljesesen leszedjék az egész belső bőrt a makkig, az nagyon extrémnek számít).

Régen szokas volt, hogy csak nagyon kicsit hagytak meg belőle de egyre gyakoribb, hogy olyan amerikai stílusúra csinálják amikor akár több centiméter is marad a belső bőrből és annyival többet szednek le a külsőből így a vágás a pénisz szárán feljebb van.

Nekem felülnézetben kb. 1cm-re van a vágás a makkomtól.


Amúgy a cosmetic circumcision-nak nagyobb a kockázata meg tovább is tart mire teljesen meggyógyul.

jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azt az 1 centit keveslem magamnak. Olyan 2 centire gondoltam
jan. 25. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!