Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik láb plaszzikai műtét...

Létezik láb plaszzikai műtét ? Úgy utàlom, hogy nagy és széles a lábfejem, lejet ellene tenni valamit ? Férfi vagyok 25. Szerintem ez a nők szàmára is undorító.

Figyelt kérdés
jan. 20. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hogy akkor hónapokig nem fogsz tudni járni. És még így is lehet, hogy valamit elrontanak és soha többé nem lesz olyan mint régen. Kényelmetlen lesz vagy ilyenek. Sok pénz. Megér neked annyit, hogy így is belevágj?

Egyébként senki sem nézi a lábad... Van kb a világon 10 nő aki lábfétises, pont nem fogsz ilyet kifogni :D

jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak keresned kell egy donort a strandon és rábeszélni, hogy lábat cseréljetek.
jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

báttya, a kutyát se érdekli milyen a lábfejed ameddig nem sárga v zöld és nincsenek akkora karmaid hogy kopog a kövön

nekem is nagy lábfejem van és marha széles is néha rémálom cipőt találni rá, de párkapcsolatban sose volt hátrány sőt inkább szerették h milyen nagy lábam van nekik meg milyen pici

keressrá egy jó és kényelmes cipőt aztán kész

jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt fejben van a gond, nem a lábaddal.
jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis mekkora az a nagy láb?

Én ismertem egy fickót régebben és 52-es lába volt és nem okozott gondot neki, csak nehéz volt cipőt kani rá.

jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis hogy gondolod a műtétet, mert akkor a csontokból kellene lefűrészelni.
jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább a pszichés elfogadás felé kellene menni, mert a lábfejen mit plasztikáztatsz? Az egy statikai szervünk, ahhoz hozzányúlni igen kockázatos.
febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!