Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek? Nagyon idegesít....

Mit tehetek? Nagyon idegesít..!!?

Figyelt kérdés

A makkom alatt jobb oldalt egy borsó nagyságú csomó jelent meg.. néha megdagad.

Utánaolvastam , lehet gombás fertőzés.

Pék vagyok így sokat ízzadok, napi rendszerességgel tisztálkodom.

Néha gennyes váladékot bocsájt ki.

Esetleg valami krém ami segít?

(Neugranormon vagy Canesten)?

Akinek ilyen negatív élménye van az írjon már mi hamarabb.

Köszönöm!!


jan. 22. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltömődött faggyúmirigyre gondolnék inkább, de kenegetés helyett mutasd meg orvosnak.
jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra most nincs lehetőségem, mivel külföldön vagyok.

Mit tehetek ellene?

jan. 22. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy tényleg faggyúmirigy eltömődés! Gombára én nem gondolnék. Mosd meg naponta többször meleg vízben, alaposan, akkor talán könnyebben kiürül. Jobb ötletem nincs. Ha nem javul, menj orvoshoz nincs más megoldás.
jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldön nem a világűr. Ott is van orvos. Sőt. Jobbak is, mint itthon.
jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Márpedig ez tutit dokit igényel, mert nem valószínű hogy ez egy sima pattanás. Kezelni canestennel felesleges, mert a gombás fertőzés nem gennyedző pukliban nyilvánul meg, ez inkább valamilyen bakteriális dolog lesz. Egyébként nekem a furunkulus jutott az eszembe, ahhoz pedig antibiotikum kell.


Nem tudom milyen minőségben vagy kint, de kint is jár ellátás. Beszélj a feletteseddel, hogy van eü gondod, és hogy tudnál dokihoz menni.

jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!