Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hámlik a herezacskómon...

Mitől hámlik a herezacskómon a bőr, mi ez?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ez van, néha előjön, néha elmúlik, de sosem véglegesen. Emellett viszket is.

A higéniára mindig is figyeltem, esténként Canestennel kenem, de semmi változás, ugyanúgy előjön. Boxerből is pamutot hordok. Izzadósnak elég izzadós vagyok sajnos.


Csatolok róla képet, hátha hasznos: [link]


Akinek volt már ilyen, az mit csinált vele?

18/f



jan. 23. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy pikkelysömör, orvos tudná megmondani és kezelni. Hagyd a Canestent, nem gombának néz ki, meg úgysem használt eddig. Menj orvoshoz vele.
jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Canesten egyébként tovább szárítja, szóval hagyd abba. És másnak is javasolnám, hogy felejtse már el ezt a canestennel kezelek már lassan mindent, amikor a legtöbb esetben csak árt.


Bepanthent vagy valamilyen hámosító krémet vegyél, és azzal kend be többször is nyugodtan naponta.


Illetve ha szeretnéd fertőtleníteni, akkor van a bepanthen+ ami fertőtlenít is.

jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csak ki van száradva
jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
canestennel meg mi a jó istennek kenegetni... soha nem kenem semmivel, meg borotvalas utan sem.
jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként lehet hülye felvetés, de nem lehet, hogy a sok izzadás miatt, a sótartalom szárítja ki a bőrt? Vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?

Azzal esetleg tudnék valamit kezdeni? :/

jan. 23. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó minőségű boxer, ami szellőzik
jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5 Az is előfordulhat. Kend be valami bártápláló krémmel, meglátod javul-e.

(Anyukád arckrémjéből kérj egy kicsit.)

jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 Bőrtápláló krémmel
jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Menj orvoshoz !
febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez borgomba! Nékem is volt ilyen bajom! Az orvosom írt fel rá két fele krémet gomba ellen! KÉT hétig kenegetnem kellett velük! A két krembol egy-egy centinyit kellett össze kiverni a tenyeremben és azzal kellett bekennem naponta legalább kétszer! Utána már csak a Bepanten kenoccsel kenegettem, mert teljesen kiszaritotta a here zacsko bőrét! Körülbelül egy hónapig tartott, mire minden bajom elmúlt! Lehet, hogy te is többször használt borotvaval borotvaltad le róla a szőrt! Én is attól kaptam meg a borgombat!
febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!