Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes elkezdenem borotválkoz...

Érdemes elkezdenem borotválkoznom?

Figyelt kérdés

Múltkor beszéltem unokatesommal, mind a ketten 17 éves fiúk vagyunk. Es szobakerult a borotvalkozas. En eddig egyedul az arcomat borotvaltam, o viszont a honaljat es a fanszorzetet is borotvalja. Es racsodalkozott, h en nem borotvalom. Eddig meg nem is jutott eszembe h odalent es a honaljamat js borotvaljam. De lehet h jobb lenne, pl kevesbe fullednek be lent es a dezodor is jobban "hatna"... Erdemes lenne e elkezdenem, meg tudnatok e ranacsot adni h pl ha igen, akkor odalent kelle valamire jobban ugyelni vagy ilyesmik.

Elore koszonom az ertelmes valaszokat!

17/f



jan. 23. 19:43
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%
Ez a te döntésed, de semmi hátrány nem ér akkor sem, ha ezt nem teszed. Sokaknak pl. a nemi szőrzet borotválása csak folyamatosan gondot okoz, kipattogzik, szőrtüszőgyulladások alakulnak ki állandóan, viszket, stb..., ez meg nem tesz jót a hímivarszerveknek, hímivarsejteknek, de ezt ki kell próbálni és majd meglátod.
jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen a te dolgod, próbáld ki, majd döntsd el bejön e. Szerintem a hónalj szőrt érdemes lehúzni néha, amikor úgy érzed már hosszú.
jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld ki mindenképpen, aztán eldöntöd, hogy lesz jó neked.


Mivel először szeded le a szőrt, ezért rendkívül óvatosan kell csinálnod. Hab+új borotva mindenképp kell. Lent fontos, hogy egy területen csak egyszer húzd végig, mert különben vérezni fog.


Miután végeztél hideg vízzel őblítsd le, így kevésbé fog kipattogni.


A hónalj annyira nem érzékeny, de ott is azért figyelj oda. Na meg utána 2-3 napig ne dezodorozz mert csípni fogja.

jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
A legjobb, ha a fejedet is elkezded borotválni.
jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Erre semmi szűkséged nincs .
jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarod próbálni, tedd meg nyugodtan! Ha úgy ítéled meg, hogy nem jobb úgy, majd visszanő.

Lent is ugyanúgy kell csinálni, mint az arcodnál, csak előtte vágd le a nagyját ollóval!

jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lent hajnyíróval trimmeld meg. Nem fog kipattogni, de mégse lesz dzsungel…Hónaljban is told le a legkisebb mérettel…gyorsabb mint borotválgatni
jan. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 15 évesen kezdtem ezeket borotválni

Legjobb egy philips oneblade

Szinte simára leszedi de mégse patrogsz ki tőle

Hónaljat mindenképp érdemes nem izzadaz úgy be és dezodor is jobban hat

jan. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Szerintem mindenképp kezdd el. Én 18 vagyok, és hidd el: a csajok sokkal jobban szeretik csupaszon. :D Én 15 éves korom óta borotválom (a hónaljam meg lent is), és most már teljesen hozzászokott a bőröm, ráadásul sokkal tisztább, szabadabb érzés. :D És még recskázni is jobban esik csupasz farokkal. :D
jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jézusom.. ezek a kérdések kinyírnak...

" érdemes elmennem orvoshoz? begyulladt a balherém" :D komolyan srácok.. mi a fas*? igen bazzeg borotválkozz! vagy ne xd

ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!