Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha megritkult a homlokomnál a...

Ha megritkult a homlokomnál a hajam, akkor biztos kopasz leszek előbb-utóbb?

Figyelt kérdés

jan. 25. 18:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
29 vagyok
jan. 25. 19:23
 12/19 anonim ***** válasza:

nem tudom lehetséges de katonaságnál is akik sokat hordtak tányérsapkát vagy ködvágót elkezdett hullani a hajuk mert nem kapott levegőt a fejbőr meg kikoptatta a sapka

Attól is függ mivel mosol hajat, mennyiszer mert a túl sok hajmosás sem jó meg nemtudom waxolod e vagy zselézed e a hajad vagy erősen copfba kötöd hátra mert az sem feltétlen mindig jó

jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez androgén alopecia... És az 1-es stádiumban tartok a Norwood-Hamilton skála szerint
jan. 25. 19:39
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Van akinek a hajvonala fentebb megy, esetleg mikiegeresedik, de ugy is marad.
jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Oxigénes hajterápiát érdemes megpróbálni. Például Szabó Imre Hair & Beauty szalonban. Férfiaknak is hasznos, nem ciki ezzel hajgyógyászhoz menni.
jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen!

Magam is így kezdtem. Pedig régen nagyon dús, egy időben még hosszú hajam is volt, akár Rákóczi Ferencnek. Most pedig évről évre kopaszabb elől és a fejtetőn. Mindeközben a testszőrzetem növekszik, abból egyre több van. :-( Hajam, arcszőrzetem őszül, utóbbi főként az államon.

52F

jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jobb, ha inkább előbb leszel kopasz. A borotva segít.
jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Hajműtétre kell gyűjteni az megoldja
febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A hajbeultetes az egyetlen megoldás erre. És igen minden bizonnyal kopasz leszel, alattomosan, évekig észre sem veszed, nem fog feltünni, aztán egyszer csak fél, vagy 1-2 éven belül bedurvul, de akkor sem fogod észre venni, aztán...aztán kimész este a konyhába, enni valamit, éves közbe pörgeted a facet, véletlen megnyitod a kamerát, ami pont selfi módban van és BUUUMMMMM!!!!! Egyből látni fogod, akkor már látni fogod 8K-ba, bestresszelsz, kikészülsz, vége a világnak....

Hajbeültetésre kell gyűjteni, 2 milliót.

febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!