Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy iskolában, hogy zajlik az...

Egy iskolában, hogy zajlik az orvosi vizsgálat (a fiúknál)? Nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés

jan. 28. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
48%

Nekem úgy szokott lenni a vizsgálat, hogy egyedül megyek be, alsónadrágig le kell vetkőznöm, az alap vizsgálatok elvégzi az iskola orvos, vérnyomás, magasság, súly, látás, hallás, lúdtalp, gericn stb

Majd ha ezekkel végezett, akkor le kell feküdnöm a vizsgáló ágyra, meg nyomkodja a hasamat, majd ezután le kell tolnom az alsógatyámat, felhúzza a bőrt, meg megnyomkodja a golyókat, utánna pedig fel lehet öltöznöm.

febr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igaz én régen voltam iskolaorvosnál, de akkor az volt, hogy volt egy előtér, ott le kellett vetkőzni alsóra, a doki szobájába kettesével kellett menni, amíg az egyiket a doki vizsgálgatta, a másiknak az asszisztens nézte a súlyát, magasságát, vérnyomást, stb. Nálunk nemi szerveket nem néztek meg, csak megkérdezték van-e valami gond, esetleg valami betegséged, ilyesmi, inkább csak a gerincferdülés volt a lényeg vagy ha jártál valami miatt dokinál, akkor annak kérték a papírját. Semmi extra nálunk amúgy nem volt, engem csak az zavart, hogy ha valami betegséged volt, gyerekkori vagy krónikus jelenlegi, akkor azt a másik is hallotta, ebből nálunk volt gubanc.
febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
28%

Intim vizsgálatnál csupaszra vetkőzni a többiek előtt? És még el is fogadjátok hogy így helyes?


Aztán nevessék ki, és élete végéig hordozza hogy kinevette pár marha, aki szerint helyes ez mint a válaszolók közül is.


Inkább kiveszem a gyerekem abból az iskolából.

febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
#13 fiúk egymás között, el kell fogadnunk a közös pucérkodást. Uszodában se úszógatyában zuhanyzunk, akik így tesznek, amiatt kötelezővé is tenném azt, ahogy mi csináljuk. Már az öltözőben úszógatya le, és csak ott öltözünk vissza. A férfiassághoz hozzátartozik sztem. De ez csak saját vélemény, lehet vitatkozni :)
febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk az iskolaorvosi vizsgálat úgy nézett ki gimiben (5 éve érettségiztem), hogy mivel nem volt külön öltözőrész, így egyesével mentünk be a dokihoz és ott vetkőztünk le alsóra. Ezután kikérdezett a korábbi betegségekről, majd meghallgatott elől-hátul, illetve fekve is, hasamat áttapintotta, torkomat megnézte, illetve a gerincemet és ennyi volt. Odalent alaposan rákérdezett, hogy minden rendben van-e vele, de nem vizsgálta meg. Ha le kellett volna venni, akkor sem tiltakoztam volna, egyrészt mert az én érdekemben vizsgálja meg, másrészt mert nem vagyok kifejezetten szégyenlős. (23F)
febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%

Nálunk 14 évesen nézték meg. Voltak az általános vizsgálatok, majd utána kezdtek név szerint behívni. Egy fiút paraván mögött vizsgáltak, a másik visszaöltözött, a következő pedig gatyára lent.


Bent megnézte a pubertás külső jeleit, hogy beindult-e a testi érés. Olyan dolgokra is rákérdezett, hogy mossuk-e, volt-e magömlésem vagy maszturbálok-e. Magamnak meg kellett a herezacskómat emelni és a heréket "megmutatni". Aztán megkért a fityma felhúzására.


Kínos volt, de hasznos. Egyik srácnál herevízsérvet talált, a másiknál fitymafitymaszűkületet.


Nem azt mondom, hogy kellemes volt, de fel kell fogni ilyen beavatásnak. Nekünk volt úszásóránk, ahol egymás előtt öltöztünk. Senki nem mutogatta magát, de ez része a férfivá érés pszichológiai részének is.


Már én sem voltam katona, de akkor ott is az újoncok nyafognának a sorozási meztelen vizsgálat ellen? Utána egymás előtt kellett élni, vetkőzni, zuhanyozni. Ha pedig ennyire szégyellős valaki, akkor utána hogyan akarná megmutatni egy lánynak? Szóval srácok no para, csak túl kell esni rajta a ti érdeketekben.

febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, aznap nem mész iskolába.
febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
#17 nekünk, ha nem vagyunk aznap, be kell pótolni. De amúgy is, egy férfinak ne okozzon már gondot egy doki és esetleg egy haverja előtt letolni a boxert... 😉
febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%

Ezért kéne gimibe minden fiúnak edzésre járni

Ott hamar hozzá lehet szokni ha az öltözőben 15 ember előtt kell zuhanyozni

febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19 Soha senki nem zuhanyzik gimiben. Két osztály helyet cserél, szóval ott nincs idő hosszasan öltözködni vagy letussolni.
febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!